Multiplayer hamachi bağlanamama sorunu yardım

musmula360

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese selam arkadaşlar hamachi üzerinden bir sunucu kurdum arkadaşla oynamak için. O sunuya ben bağlana biliyorum fakat arkadaşım bağlanamıyor tem tersini denedik o sunucu açtı ben bağlanmaya çalıştım yine olmadı karşılaştığım hata resimdeki gibidir javayıda güncelledik fakat halen aynı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Zaman aşımı diyor ama kuran kişi güvenlik duvarını kapamayı denesin bi

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Zaman aşımı genelde yavaş internette karşıma çıkıyor benim. İnternet bağlantının hızından kaynaklı bir sorun olabilir ama pek emin değilim.
Zaman aşımı diyor ama kuran kişi güvenlik duvarını kapamayı denesin bi
Eren'in dediği şekilde sunucuyu kuran kişi güvenlik duvarını kapatsın. Genelde güvenik duvarı da engelleyebiliyor.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Zaman aşımı genelde yavaş internette karşıma çıkıyor benim. İnternet bağlantının hızından kaynaklı bir sorun olabilir ama pek emin değilim.

Eren'in dediği şekilde sunucuyu kuran kişi güvenlik duvarını kapatsın. Genelde güvenik duvarı da engelleyebiliyor.
Çoğunlukla güvenlik duvari yüzünden olur bu.. Utku acaba sen kaç k Ping alıyorsun internetinden ben 3G ile mc oynadım

Sent from my iPod using Tapatalk

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Çoğunlukla güvenlik duvari yüzünden olur bu.. Utku acaba sen kaç k Ping alıyorsun internetinden ben 3G ile mc oynadım

Sent from my iPod using Tapatalk
Vallahi andam pingime hiç bakmadım ama adil kullanım kotası dolmadığı sürece gayet akıcı. Zaman aşımından kaynaklı bazen telefon uygulamalarından alabiliyorum. (96 kb ile)