MuLtipLayer Oynayacak Arkadaş Arıyorum.

Administrator

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ayrıca yabancı bir minecraft serverinde bug buldum server pvp, money bug var isterseniz o serverdede oynayabiliriz bugu öğretirim ev yaparız geçiniriz veya kendi serverimde oynarız siz bilirsiniz beyler.

ωяσ∂ιηнιℓℓѕω

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğruyu söylemek gerekirse çevremdekiler metin2 tarzı oyun oynuyorlar yani minecrafti oyundan sayan yok. Oyüzden forumdan arakadaş arıyorum..
Forumdan arkadaş aramak pek güvenli deyil . Çünkü arkadaşının kim olduğunu bile bilmiyorsun . Seni kötü yollara sürükleyebilir . Büyük sunucularda oynarsan daha zevk alırsın :)

Administrator

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şansa bak ya online olduğm zaman kimse yok ben offlineyken 3 sayfa post hay ben şansıma!

IxSeLMaNxI

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ArkadaşLar Server KuruLdu Rehberim Gelirseniz Yardimci OlabiLirim Yani.
IP:176.53.56.166

furkan88

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar tam olarak 5 kişi istiyorum 5 kişilik server kuracak hamachisiz ve video çekilecek ben deyil görevi verdiğim kişi yaş 14 benm youtube'de ünlü olucaz cevabı bekliyorum

TheBlack3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benimle olabilirsin serverim var 10 yaşındayım hem bukkit hem normal hamachi kurabiliyorum (1.5.2) korsan savaşları yaparız gemilerle face

yarakstyle91

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
merhaba yaş 11 sw önemli değil sw ben kurarım modlu sw de kurabilirim her zaman musait olmuyabilirim ama oynamak istiyosan ekle skype:başarkarataş

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
16'yım fakat şu sırakar derslere odak yinede takipte kal.