Multiplayer server item kaybı ve hack

Bthn109

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben forumda yeniyim biraz yeri buramı bilmiyorum yanlış yere açdıysam affola..

fazla uzatmadan sorunumu anlatıyorum:Arkadaşlar ben hamachili server kurdum map falan süper burdan indirdim arkadaşıma teşekkür ediyorum.. fakat oyuna girdiğimdeki itemler çıkdığımda kayboluyor.. Mesela çıkmadan 10 odun var çıkdım girdim envanter bomboş..

Sorun2:Serverimde hack aktif etmek istiyorum yani kodla hack aktif.. mesela /give Bthn109 1 64 nasıl yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim..

Bthn109

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl op olucam söylersen sevinirim :)

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
swnin yöneticisi veya op olan biri sana /op Bthn109 yazcak zaten o zaman gamemodeye geçebilir olursun :) givede kullanabilirsin

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Anladığım kadarıyla consol sende kendini oradan op yapmak için "op nick" azöan lazım ama" /" olmayacak. Ve serveri kapatırken stop komutu ile kapatın.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
evet önce kendini op yapmalı ki consolu kullanmadan diğerlerinide op yapabilsin [cahil]

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
işte belki biri op yapar onu oda başkalarını yapar sonra gamemodeye geçer tntyle havaya uçurur her yeri sonra ban yer:roflmao:

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
sen nesin ya engelin mi var anlamadım adam demiş ki;
fazla uzatmadan sorunumu anlatıyorum:Arkadaşlar ben hamachili server kurdum
yani server onun onu op yapacak biri yok
2.olarak ta eğer insanlara güvenmiyorsa permission pluginine essentials.give permini koysun

Bthn109

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler tamam sakin :D sorunu çözdüm ben ama uzun süredir foruma girememişdim bildiremedim teşekkürler :)

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hortlatmak gibi olmasın ama aynı sorun bendede var yardımcı olabilirmisin çıkıp girdiğimde itemler gidiyor ?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
hortlatmak gibi olmasın ama aynı sorun bendede var yardımcı olabilirmisin çıkıp girdiğimde itemler gidiyor ?
Sunucuyu çarpıya absarak kapatıyor olabilir misniz? Ayrıca AutoWorldSaveplguinni kullanamnızı da öneririm.