Multiplayer server item kaybı ve hack

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır hayır kesinlikle ayrıca autosaweworld pluginini de kullanıyorum evet

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bilmiyom kendiliğinden düzeldi :D sadasdsa :D

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bthn109" post: 317369' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben forumda yeniyim biraz yeri buramı bilmiyorum yanlış yere açdıysam affola..

fazla uzatmadan sorunumu anlatıyorum:Arkadaşlar ben hamachili server kurdum map falan süper burdan indirdim arkadaşıma teşekkür ediyorum.. fakat oyuna girdiğimdeki itemler çıkdığımda kayboluyor.. Mesela çıkmadan 10 odun var çıkdım girdim envanter bomboş..

Sorun2:Serverimde hack aktif etmek istiyorum yani kodla hack aktif.. mesela /give Bthn109 1 64 nasıl yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim..

şimdi birincisi sen kesin serverin kapama tuşuna basıp kapıyorsun ki bu sefer itemler sıfırlanıyor. /stop komutu ile kapa serverini.
2. Ataberk adlı arkadaşımızın dediği gibi essentials yükle ve ardından oyuncu grouplarına tek tek yetki ver.
Ama bu kod biraz sakıncalı. mesela /give fakeplayer 276 64 16 5 yapar ayriyetten enchantlı itemde almış olur hemde bir seferde 64 tane.

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar ben forumda yeniyim biraz yeri buramı bilmiyorum yanlış yere açdıysam affola..

fazla uzatmadan sorunumu anlatıyorum:Arkadaşlar ben hamachili server kurdum map falan süper burdan indirdim arkadaşıma teşekkür ediyorum.. fakat oyuna girdiğimdeki itemler çıkdığımda kayboluyor.. Mesela çıkmadan 10 odun var çıkdım girdim envanter bomboş..

Sorun2:Serverimde hack aktif etmek istiyorum yani kodla hack aktif.. mesela /give Bthn109 1 64 nasıl yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim..

1.Sorunun AutoSave Plugini Yukle ve configden Kac Dakikada kaydedecegini ayarla.

2. Server kurucusu panelden /Op Bthn109 Yazıcak.

3.Essentials Serisi ve NoCheatPlus Yükle(Hileler ve Yetkiler İcin)

Son düzenleme: