Yardım Multiye Giriyorum ''Connection Timed Out connect '' LÜTFEN EDİN !!!!!!!!

batuaks1999

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Giriyorum IP yaazıyorum sunucuya bağdie 10 sanşye fln sora ''connection timed out'' hatası geliyor...
Kendim yeni bi server kurdum onadada aynı hatayı veriyor LÜFTEN YARDIM EDİN !!!
:mad:

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Giriyorum IP yaazıyorum sunucuya bağdie 10 sanşye fln sora ''connection timed out'' hatası geliyor...
Kendim yeni bi server kurdum onadada aynı hatayı veriyor LÜFTEN YARDIM EDİN !!!
:mad:
Bir servera girmek için belirli bir süreyi aşarsan bu hata gelir.Bende de oluyor.Çok sinir bozucu.Serverin Hamachili mi yoksa değil mi ?

batuaks1999

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hamachili

o gelmemesi içne yapamam gerek hep o gelio başkasw yede girsem kendiminkigirsem gelio krdş

KARDEŞ İŞTE ŞU HATA GELİYOR !! :/

Moderator Uyarısı:Flood yapma!

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    344.7 KB · Görüntüleme: 2,315

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hamachi'ne girmelisin sen de.Ayarlarına falan bak.Yoksa Youtube'dan araştır.

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Resimde gösterdiğin hata serverin açık olmadığı anlamına geliyor. Yani serverin sahibi serveri açması gerekiyor. Sende serverine girmeye çalışırken aynı hata geliyorsa sende serverini açmamışsın demektir.

Eğer server hamachiyse ve server açıksa serverin hamachi ağına girmelisin.

batuaks1999

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
açık hamachide açık ağda açık

Strorm - krdş ozaman bn başka sw'ye girerken hamachiyi açmam gereklimi ?? senin girdiğğin swyi söybi onda deniyem

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Aleacraft varda şu an ip'ini hatırlamıyorum.

kursat60

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
batuaks1999 bn bunun sebebini sna soledim cozmesi sna kalmis bir şey walla bnde ilk basta ole hta alıyordum
sonra minecraft i silip yukledıkten sonra gecti

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer oyunu korsan oynuyorsan Multiplayer crackını yapmamış olabilrsin.Veya serveri kurarken yanlış kurmuş ta olabilirsin.Dediklerimi düzelt.Eğer olmazsa modeminin ayarlarını kontrol et.Bir sorun yoksa belki de bilgisayarın multiplayerı desteklemiyor olabilir.Mineshafter diye bir site var.Oradan hesabını premium yapabilirsin.Minecraft'ını orjinal hale getirecektir.Ayrıca en yeni sürüme gelecektir.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

batuaks1999

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar serveri bi kere açtım girdim kendi swme sora pcyi kapattım 1 saat sora fln açıyım dedi swyi hamachii açtım sorada indirdiğimiz varya sw kurmak için minecraft_server.rar die bişi var açam dedim yüklemio o işte yüklennince açılıo server yüklenmesse açılmıo neden yüklenmioki böyle gavurca bişiler yazıo lütfen yrdm edn !!

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar serveri bi kere açtım girdim kendi swme sora pcyi kapattım 1 saat sora fln açıyım dedi swyi hamachii açtım sorada indirdiğimiz varya sw kurmak için minecraft_server.rar die bişi var açam dedim yüklemio o işte yüklennince açılıo server yüklenmesse açılmıo neden yüklenmioki böyle gavurca bişiler yazıo lütfen yrdm edn !!
PC'in Ram'i kaç GB ? Eğer düşükse serverın çoğu zaman açılmaz.Bazen açılır o da PC'n ve İnternetin temiz olduğunda.Yoksa ne kendi serverına girersin ne de başkasına.

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Açması gerek.
minecraft.net'e bak.Orada belki bulursun.

WhiteH4cker

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak bazı serverler vps dir yani herr zaman açıktır ama seninki hamachi hamachi die bi program var onu indir kur bide server dosyanda server diye bi dosya var onu not defteriyle aç ayarlar oradan youtubeden araştır ayarları ama online mode yi false yapmayı unutma..