Yardım Multiye Giriyorum ''Connection Timed Out connect '' LÜTFEN EDİN !!!!!!!!

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Giriyorum IP yaazıyorum sunucuya bağdie 10 sanşye fln sora ''connection timed out'' hatası geliyor...
Kendim yeni bi server kurdum onadada aynı hatayı veriyor LÜFTEN YARDIM EDİN !!!
:mad:
Kısacası O Server KAPALI :D

Percy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bende connection timed out: connect hatası var bi yardım edermisiniz

ejder27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer oyunu korsan oynuyorsan Multiplayer crackını yapmamış olabilrsin.Veya serveri kurarken yanlış kurmuş ta olabilirsin.Dediklerimi düzelt.Eğer olmazsa modeminin ayarlarını kontrol et.Bir sorun yoksa belki de bilgisayarın multiplayerı desteklemiyor olabilir.Mineshafter diye bir site var.Oradan hesabını premium yapabilirsin.Minecraft'ını orjinal hale getirecektir.Ayrıca en yeni sürüme gelecektir.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
ya kardeş bende aynı hatayı alıyorum hamachili değil server ama eskiden giriyodum server a sonra o server bakıma girdi hiçbir server ı açmıyor artık o siteden nasıl hesabımı premium yapabilirim anlatırmısın??

VasoxeN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bi bakarmısınız, şimdi mineshafterden giriyorum oyuna.
Hangi sunucuya girersem gireyim hamachi açık olmasına rağmen başkasının girebiliyo olmasına rağmen sw kapalı olmamasına rağmen ben girince bağlantı kaybedildi diyor.
Birtek kendi sunucumu açıyorum bne giriyorum başkası giremiyor online mod da false?

ACİL !

Not: Sürüm değiştirici kullandığımdan olabilirmi ?

BerkehanOzkurt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
benim arkadaşimdada ayni hata var connection timed out ben istedigim bütün swlere giriyorum arkadasimda hata verio sorun ne sizce

cagla_1599

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
benimki orjinal ama girmiyor! yani aynı hatayı veriyor

emircanasdasd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bendede oluo ya yardım edin serveri açtım sunucuya bağanamıyor diyor hiç serverede girmior direk bu hata geliyor herşeyi deneidm araştırdım ama olmadı yardım edin arkadaşlar

MinerGokhan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben server kurdum ben giriyorum arkadaşlarım giremiyo (hamachisiz)

DarkStorm

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer oyunu korsan oynuyorsan Multiplayer crackını yapmamış olabilrsin.Veya serveri kurarken yanlış kurmuş ta olabilirsin.Dediklerimi düzelt.Eğer olmazsa modeminin ayarlarını kontrol et.Bir sorun yoksa belki de bilgisayarın multiplayerı desteklemiyor olabilir.Mineshafter diye bir site var.Oradan hesabını premium yapabilirsin.Minecraft'ını orjinal hale getirecektir.Ayrıca en yeni sürüme gelecektir.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

alıntı

DarkStorm

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Port yaptinmi

RT-MOMO07 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi