Musketeer Grafik Atölyesi

Çalışmalarımı nasıl buluyorsunuz?

• Başarılı

Kullanılan: 1 25.0%
  • Eksikleri var, geliştirilmeli

Kullanılan: 2 50.0%
  • Kötü

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Musketeer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar daha önce freelancer olarak çalışıyor ve ufak ücretler karşılığında küçük işletmeler için logolar tasarlıyordum, kimi zaman büyük şirketler dahi denk gelebiliyordu, genellikle yurt dışından ücret karşılığında işletmesi için logo arayanlar olduğu için logoların arasında yerli bir işletme göremeyebilirsiniz, Mayıs başlarında bu işe artık biraz ara vermek istedim, Nisan-Mayıs arasında yaptığım logoları ve hemde bundan sonra yapacağım tasarımları burada paylaşmak istedim, bu şekilde hem sizlerin görüşlerinizi almak hemde bundan sonra forumda yapacağım ücretli veyahut ücretsiz sunucu tanıtımları, harita tanıtımları vb. tasarımlarımda referans olarak bu konuyu göstermek için bu konuyu açmış bulunuyorum, yorumunuzu eksik etmeyin lütfen, teşekkürler.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim kafamın basmadığı neden kullanılmayan logoları paylaştın. Ben de Harris Corp'a logo yapsam, Bestseller'e logo yapsam, Jules'e logo yapsam rastgele. "Büyük şirketler denk gelmiş" olmaz. Ben gereksiz bir çabayla büyük şirketlere kendi isteğimle logo yapmış olurum.

Konu DECEPTIVE MARKETING diye çığlık atıyor resmen.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel olmuş başarılısın.

Musketeer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim kafamın basmadığı neden kullanılmayan logoları paylaştın. Ben de Harris Corp'a logo yapsam, Bestseller'e logo yapsam, Jules'e logo yapsam rastgele. "Büyük şirketler denk gelmiş" olmaz. Ben gereksiz bir çabayla büyük şirketlere kendi isteğimle logo yapmış olurum.

Konu DECEPTIVE MARKETING diye çığlık atıyor resmen.

İşletmeler yarışma tarzında etkinlikler düzenliyorlar, bu etkinlikler başvuruyorsunuz, logoyu gönderiyorsunuz, yüksek oy alması sonucunda logo satın alınıyor, bende her ay gönderdiğim logolardan kendimce güzel bulduklarımı bu şekilde sergi tarzında bilgisayarıma kaydediyorum, arşivimde en son paylaştığım bu logolar vardı ve bunları paylaştım, bu logoların hepsi kullanılıyor tarzında bir ifade kullanmadım. Herhangi bir aldatma çabam yok, birisi bana yaptığın tasarımlardan örnek göstermemi isteyince bakın ben bu tarz logo tasarımları yapmıştım deme amacıyla açtığım bu konuyu bu şekilde baltalama çabanızı asıl ben anlayamadım, bu tasarımların hepsinin düzenlenebilir versiyonları da ben yaptığım için haliyle mevcut, yazıları şirketlerin ismi yerine örnek logo yazarak da paylaşabilirdim. Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum.

Son olarak "büyük şirketler dahi denk gelebiliyordu" derken büyük şirketlerin logolarını yaptığımı belirtmedim. Freelancer olarak ilgilendiğim sitede her türden logo arayan kişilerin bulunduğunu belirtmek istedim. Umarım bu şekilde beni anlamışsınızdır, teşekkürler.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşletmeler yarışma tarzında etkinlikler düzenliyorlar, bu etkinlikler başvuruyorsunuz, logoyu gönderiyorsunuz, yüksek oy alması sonucunda logo satın alınıyor, bende her ay gönderdiğim logolardan kendimce güzel bulduklarımı bu şekilde sergi tarzında bilgisayarıma kaydediyorum, arşivimde en son paylaştığım bu logolar vardı ve bunları paylaştım, bu logoların hepsi kullanılıyor tarzında bir ifade kullanmadım. Herhangi bir aldatma çabam yok, birisi bana yaptığın tasarımlardan örnek göstermemi isteyince bakın ben bu tarz logo tasarımları yapmıştım deme amacıyla açtığım bu konuyu bu şekilde baltalama çabanızı asıl ben anlayamadım, bu tasarımların hepsinin düzenlenebilir versiyonları da ben yaptığım için haliyle mevcut, yazıları şirketlerin ismi yerine örnek logo yazarak da paylaşabilirdim. Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum.

Son olarak "büyük şirketler dahi denk gelebiliyordu" derken büyük şirketlerin logolarını yaptığımı belirtmedim. Freelancer olarak ilgilendiğim sitede her türden logo arayan kişilerin bulunduğunu belirtmek istedim. Umarım bu şekilde beni anlamışsınızdır, teşekkürler.
Açıklaman ve medeniliğin için sağol :) Ben okuyunca ilk olarak aklıma geleni yazdım ki ben iyi kötü işin içinde olan biriyim. Topluluk bu aralar bayağı toxic. İnsanları çalıntı işlerle dolandırmaya çalışan çok insan gördüm buralarda hepsini de gömdüm. Artık her şeye şüpheyle yaklaşıyorum açıkçası. Özür dilerim hedef gösterdiysem.