MuzCraft VIP Alırken Dikkat Edin

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam arkadaşlar,

Uzun zaman sonra faction oynamak istedim ve MuzCraft'ı gördüm. Konu linki için tıklayınız

Eskisi gibi saatlerce kasılmaya vaktim olmadığından VIP alıp biraz ileri seviyede başlamak istedim sunucuya ve aşağıdaki ss'te görülen MuzVIP'ten aldım.

1657610029148.png

Baktığım 2 kriter vardı. Süre ve fiyat. Fiyatının uygun ve sürenin sınırsız olduğunu görünce satın aldım. 1-2 gün sunucuda takıldıktan sonra arkadaşların 1 ay için 250TL iyi vermişsin dediklerini duyunca bi şaşırdım ve desteğe yazdım. Çünkü ürün bilgisinde süre: sınırsız yazıyordu.

1657610423651.png

Mesaj üzerine siteye döndüğümde ne göreyim? Ürün açıklamasının en altında küçük fontla yazılmış bir not.

1657618384981.png

"Bu üyelik ve özellikleri alınmış/kurulmuş arsa, ihale, pazar, dükkan hakkı hariç 1 ay boyunca geçerlidir."

İnsanız, herhangi bir sebepten dolayı açıklamanın en altına inip özellikle küçültülmüş fontlu yazıyı kaçırabiliriz. Ancak en üstte ürün bilgisinde süreye sınırsız diyip açıklamanın en altında küçük fontlu yazıyı görünce dolandırılmış gibi hissettim :)

Parasında veya iteminde değilim. Zaten kredi iadesi de yapılmıyormuş. Konuyu açma sebebim bu tarz durumlara karşı dikkat etmeniz için sizleri bilgilendirmektir.

Saygılarımla,
İyi forumlar.

Son düzenleme:

AldenSH

Play.Coleries.Com
En iyi cevaplar
53
Site üzerinden süreyi çoğu sunucu sahibi girmiyor, çünkü sitenin kendi cachesinden vipi vermiyorlar. Dikkat etmeniz gerekiyor açıklamalara fakat biraz daha büyük font ile yazılabilirdi. @ArifErdoganK

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu lekeleyici içerik nedeniyle forum yönetimine rapor edilmiştir.

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu lekeleyici içerik nedeniyle forum yönetimine rapor edilmiştir.
Konunun hangi kısmının lekeleyici olduğunu açıklarsanız mantıklı olduğu taktirde konuyu kendim de silebilir veya düzenleyebilirim.

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu üyelik süre sınırsız hediyeleri ve izinleriyle de gelir. Üyeliğin bazı izinlerinin süresi oyun içerisinde ekli bulunan ve açıkça belirtilen /vipsüre ile takip edilmektedir. Üyeliğin özelliklerindeki font ayrımı diğer özelliklerini göz önünde bulundurmak için ayarlanmıştır ancak yine de okunabilir durumdadır.

MuzCraft'ın Hizmet Şartları'nı MuzCraft'ın hizmetlerini kullanarak veya kayıt olarak kabul etmiş sayılırsınız. Hizmet şartlarımızda da belirtildiği üzere MuzCraft'ı ödemenizi geri ödemesi için geri almak için gerekli herhangi bir yolla kredilendiremezsiniz. Bunu yaparken hizmetlerimizde devam etmekte olan hesabınıza izin vermeme ve başka kredi yükleme işlemlerinin eklenmesine veya alınmasına izin vermeme hakkımızı saklı tutarız. Zorla geri ödeme durumunda tazminat almak için gerekli yasal veya tahsil işlemlerini yapma hakkımızı saklı tutarız.

HangarNetwork

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu üyelik süre sınırsız hediyeleri ve izinleriyle de gelir. Üyeliğin bazı izinlerinin süresi oyun içerisinde ekli bulunan ve açıkça belirtilen /vipsüre ile takip edilmektedir. Üyeliğin özelliklerindeki font ayrımı diğer özelliklerini göz önünde bulundurmak için ayarlanmıştır ancak yine de okunabilir durumdadır.

MuzCraft'ın Hizmet Şartları'nı MuzCraft'ın hizmetlerini kullanarak veya kayıt olarak kabul etmiş sayılırsınız. Hizmet şartlarımızda da belirtildiği üzere MuzCraft'ı ödemenizi geri ödemesi için geri almak için gerekli herhangi bir yolla kredilendiremezsiniz. Bunu yaparken hizmetlerimizde devam etmekte olan hesabınıza izin vermeme ve başka kredi yükleme işlemlerinin eklenmesine veya alınmasına izin vermeme hakkımızı saklı tutarız. Zorla geri ödeme durumunda tazminat almak için gerekli yasal veya tahsil işlemlerini yapma hakkımızı saklı tutarız.
Tanrı yardımcın olsun Meslektaş.

Ekli dosyalar

• 332223.png
    332223.png
    2 KB · Görüntüleme: 95

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Dediğim gibi tazminat, item, parasında vs değilim. Kimse sizden zorla para da istemedi :D bunlardan bahsetmenize gerek yoktu. Ben arkadaşların böyle durumlara karşı uyarmak için bu konuyu açtım. Ayrıca detay sayfasında sürenin /vipsüre ile takip edildiğinden bahsedilmemiş, en üste Süre : Sınırsız yazıyor.

"Bu üyelik süre sınırsız hediyeleri ve izinleriyle de gelir" demişsiniz. Sınırsız hediye veya izin diye bir tabir olmaz da hadi iyimser olalım diyelim ki hediye süresi sınırsız. VIP sürem bitince de mi almaya devam edeceğim hediyeyi? Hayır. Böyle düşününce bile oradaki sınırsız kelimesinin bir mantığı olmadığı aşikar. Oyuncular da tabi ki VIP süresinin sınırsız olduğunu anlayacaktır.

Açıklamanızda mantıklı bir sebep olmadığı için konuyu sildirmeyeceğim.

vfurkandogan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu arkadaşın yaptığı kesinlikle dolandırıcılıktır. Madem vip süresi 1 ay, süre kısmına 1 ay yazıp en aşşağıya küçük şekilde yanında gelenler sınırsızdır yazsaydınız.

İnsanları dolandırmadan önce kılıfı güzel hazırlamışsınız. Ayrı olması için küçük ve farklı fontla yazılmış :D

vfurkandogan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynı olay geçenlerde kampanya yapan bir zincir marketin afişindede vardı kocaman şekilde RTX 3060 yazmışlar sonra altına minnacık şekilde 3050 serisinin son modeli olduğunu eklemişler harbi komedisiniz.

Eminim ki en alta onu eklemenizin sebebi bile böyle bir konu açılırsa "eee en alta biz yazmıştık zaten" demek içindir.

Ahmet_KaradumaNn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynı olay geçenlerde kampanya yapan bir zincir marketin afişindede vardı kocaman şekilde RTX 3060 yazmışlar sonra altına minnacık şekilde 3050 serisinin son modeli olduğunu eklemişler harbi komedisiniz.

Eminim ki en alta onu eklemenizin sebebi bile böyle bir konu açılırsa "eee en alta biz yazmıştık zaten" demek içindir.
onu hatırlıyorum ürün isminde 3060 yazıyor açıklamada 3050 yazıyordu.

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Süre: Sınırsız
Yazıyor yani vipin sınırsız olması lazım eğer vipini vermiyolarsa dolandırılmışsın