[MYTH ONLINE] PVP/REPAİR/FACTION/BOSS/MINIGAMES

nale21022

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Çok güzel adminleri ilgili başarılarının devamını diliyorum

Son düzenleme:

xXDavcerXx

damnant quod non intelligunt.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hayatımda Gördüğün En Kötü Server.. İlk Başta Süperdi.Hatta Vİp Bile Alıcaktım.Sonra Klanımdan Biri Bug Yaptı Diye Eşyalarımı Sildiler.NAPABİLİRİM. Ayrıca Plugin Paketinden Plugin Almışsınız. Bu Kötü bir şey Olmasada Bunu Belirtmeniz Gerekli. Ve Lapis Ve Hammadde Var. Bi, Gİdin İşinize [Nokta] Türkiyede Sİzin Gibi 10-12 Yaşındaki Bebeler Server Kurmaya Başladı Hep. Beklenen de Bu Zaten.

[Dandik Server]

Neromen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayatımda Gördüğün En Kötü Server.. İlk Başta Süperdi.Hatta Vİp Bile Alıcaktım.Sonra Klanımdan Biri Bug Yaptı Diye Eşyalarımı Sildiler.NAPABİLİRİM. Ayrıca Plugin Paketinden Plugin Almışsınız. Bu Kötü bir şey Olmasada Bunu Belirtmeniz Gerekli. Ve Lapis Ve Hammadde Var. Bi, Gİdin İşinize [Nokta] Türkiyede Sİzin Gibi 10-12 Yaşındaki Bebeler Server Kurmaya Başladı Hep. Beklenen de Bu Zaten.

[Dandik Server]
1.Si Serverımızdakı Bug Düzeltildi.
2.Si Banlanıanların Banı AÇıldı.
3.Sü Sadece Bugu Yapanlar Değil Bugdan Yararlananlar Ve Bugu Bilip İhbar Etmiyenlerde Cezalandırıldır.
4.Sü Biz Bu İşi 3 Yıldır Yapıyoruz 10-12 Yaşında Bebeysek Ben Ekleyebilirsin Skype: ege.elcicek
5.Si Lapis Hammadde İstediğimizi Ekleriz Bu Size Göre Değil Bize Göre Olacaktır.
6.Sı Genede Yorumunuz İçin Teşekkürler. İyi Forumlar.

Mr_Jen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SERVERINIZ GAYET GÜZEL VE ADMİNLER İLGİLİ HER ZAMAN YENİLİKLER GELİYOR BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

xXDavcerXx

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1.Si Serverımızdakı Bug Düzeltildi.
2.Si Banlanıanların Banı AÇıldı.
3.Sü Sadece Bugu Yapanlar Değil Bugdan Yararlananlar Ve Bugu Bilip İhbar Etmiyenlerde Cezalandırıldır.
4.Sü Biz Bu İşi 3 Yıldır Yapıyoruz 10-12 Yaşında Bebeysek Ben Ekleyebilirsin Skype: ege.elcicek
5.Si Lapis Hammadde İstediğimizi Ekleriz Bu Size Göre Değil Bize Göre Olacaktır.
6.Sı Genede Yorumunuz İçin Teşekkürler. İyi Forumlar.

1.Si Ne Mutlu Size
2.Si Teşekkür Ederiz.
3.Sü Ben Bug Yapıyor Diye O Kadar Yazarken Siz Nerdeydiniz.Buda İlgisiz Olduğunuzu Gösterir.
4.Sü Peki Geçtik.
5.Si Bu Size Kalmış.Ben Sadece O Durumda Size Kendi Eleştirimi Söyledim.
6.Sı Ben Teşekkür Ederim Okuduğunuz İçin.

Neromen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.Si Ne Mutlu Size
2.Si Teşekkür Ederiz.
3.Sü Ben Bug Yapıyor Diye O Kadar Yazarken Siz Nerdeydiniz.Buda İlgisiz Olduğunuzu Gösterir.
4.Sü Peki Geçtik.
5.Si Bu Size Kalmış.Ben Sadece O Durumda Size Kendi Eleştirimi Söyledim.
6.Sı Ben Teşekkür Ederim Okuduğunuz İçin.
1.Si Teşekkür Ederiz
2.Si Teşekkür Ederiz
3.Sü Oyunda AFK Kaldığımız Zamana Denk Gelmişsinizdir. Bizde Normal İnsanlar Gibi Yemek Yiyip Duş Alıp Televizyon İzliyoruz.Bu İlgisiz Olduğumuz ANlamına Denk Gelmez.
4.Sü Teşekkür Ederiz
5.Si Teşekkür Ederiz
6.Sı Teşekkür Ederiz

ozgursozluk72

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN İYİ FACTİON VE BENCE ARKADAŞIMLA OYUNUN EN İYİSİYİZ BİZİ ALABİLECEĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORSANIZ SERVERA BEKLERİZ NİCKİM;ozgursozluk

Son düzenleme:

xXDavcerXx

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
özgür biz alabilirdik taaki birileri itemlarımı boşuna silmeden önce..

kafakıran59

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Lapis olduğu için beğendiğimi söyliyemiyeceğim, Hammadde'de kum var adamlar altına meşale koyup çekebilirler, Onu kumtaşı yapsanız iyi olur.
İlk Baştan Bende Lapisli swleri sevmyorum Lapissiz Server Açımını Şiddettle öneriyorum |Hammadde'de Kumla karışışık toprak ayrı bölümde Taş Ve ayrı bölümde Odun olması gerekir !!!!!

Miracc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lapis ve hammadde bozuntusu olan sunucularda en fazla +12 yaşındaki küçük ortaokul ve ilkokul oyuncuları oynuyor bence biraz düzen atmanız gerekiyor ve konunuz çok renkli ve göz alıyor buda benim hoşuma gitmedi eğik yazmanızda.

Neromen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lapis ve hammadde bozuntusu olan sunucularda en fazla +12 yaşındaki küçük ortaokul ve ilkokul oyuncuları oynuyor bence biraz düzen atmanız gerekiyor ve konunuz çok renkli ve göz alıyor buda benim hoşuma gitmedi eğik yazmanızda.
Lapis Hammadde Ekli Çünkü Serverımızda Enchant Ve Repair All Da Bulunmaktadır.Suanda Serverımızı Böyle Devam Ettiricez Eğer Serverda Lapis Kalksın Diye Israr Edilirse O Zaman Göz Önüne Alarak İşlem Yapabilirz.Konunun Rengini Ve Eğik Yazımını Düzeltiyorum, Yorumunuz İçin Teşekkür Ediyorum.

Miracc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lapis Hammadde Ekli Çünkü Serverımızda Enchant Ve Repair All Da Bulunmaktadır.Suanda Serverımızı Böyle Devam Ettiricez Eğer Serverda Lapis Kalksın Diye Israr Edilirse O Zaman Göz Önüne Alarak İşlem Yapabilirz.Konunun Rengini Ve Eğik Yazımını Düzeltiyorum, Yorumunuz İçin Teşekkür Ediyorum.
Kardeşim lapis kalksın dedilermi lapis kalkdı iş bitti değil sunucuyu zor yapacaksın çok yetkileri olmucak ,/chest ,/craft fln olmucak.
İstersen ben bir ücret karşılığında çok zor bir sunucu ayarlayabilirim... Skype: Asil_Oyuncu
[DOUBLEPOST=1402325047,1402324958][/DOUBLEPOST]
İlk Baştan Bende Lapisli swleri sevmyorum Lapissiz Server Açımını Şiddettle öneriyorum |Hammadde'de Kumla karışışık toprak ayrı bölümde Taş Ve ayrı bölümde Odun olması gerekir !!!!!
Gerek yok sen kanını buldum kan kardeşim :)[DOUBLEPOST=1402325213][/DOUBLEPOST][16:45:04] [Netty IO #21/INFO]: (O)_TiltShift: MythOnline Minecraft To Super Faction Server Kossss!!!!
Bune ! Ayıp değilmi lan serverimde reklam yapıyosunuz? şikayet edeceğim