Mythcraft: Yüzüklerin Efendisi Rol Sunucusu - Orta Dünya'nın 4. Çağında Yerinizi Alın!

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Foruma kayıt oldum. 3-4 saat oldu. 2 3 kere tekrar aktivasyon mailini gönder dedim. Ama halen gelmedi. Kullanıcı panelinizden bir bakarmısınız. Aktivasyon maili gelmediğinden forumda herhangi bir aktivite yapamıyorum.

Flabious

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu bir ara kapanmıştı, kapanmadan önce 17 başvurumun 17 side reddedildi bugün tekrar bi başvurdum Flabious olarak umarım kabul edilir yeter artık.

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz hız kesmeden devam ediyor! Revizyon sonrasında geçmiş olduğumuz konseptte, hikaye tamamiyle oyuncular tarafından şekilleniyor. Baron Radovid vin Rutherford ve Cassius vin Lodmund ismindeki iki soylunun onuruna yaptığı düello Rutherford ve Lodmund aileleri arasında bir kan davası başlattı. Kan davasının şiddeti artarken hem Lodmund hem de Rutherford hanesi soylarının kuruma tehlikesi ile karşı karşıya kalmış durumda!

Rutherford'ların entrikaları ile ele geçirdikleri Lodmund Kalesi, Koyu Işık Tarikatı denen bir grubun garnizon olarak kaleye yerleştirilmesi ile isyancı bir yerleşke haline geldi. Kont Dorian Warwick tarafından otomatik olarak isyancı ilan edilen bu grup, yanlarına Rutherford ve Aranuir Baronlarının desteğini de alarak bütün Waylan'ı komple savaşa sürüklemiş durumda.

23 Aralık Cumartesi saat 20:00'da olan savaşımız öncesi hâla sunucuya katılmadıysanız katılın. Eğer karaktere sahip olupta aktif rol yapmıyorsanız, geri dönün. Zira biz dilediklerimizi gerçekleştirme üzerinde uzun ve verimli bir yol katettiğimizi düşünüyor ve katediyoruz, bu yolculukta yanımızda sizleri görmek istiyoruz.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
isyancılar ezici bir galibeyet aldı

CMO

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni başlayacak olan arkadaşlarıma tavsiyem önermeyeceğim bir sunucu değerli vaktiniz boşa harcamayın.:p:p:p
Evet şakayı bir kenara koyup sunucuyu yorumlamaya geçebilirim.
Sunucuya puan vermeye gelirsek 10 üzerinde puanlama yapacağım.
Hizmet:10/4-Bu neden düşük derseniz. Düşünün neler yaptığınız.
Mimarlık: 10/10-Sunucu içeresindeki yapılar gerçekte güzel ve ilgi çekici bu bölüme sözüm yok.
Sistemler:10/7-Fena değil bazı açıklarınız var bunları kapatmanız gerekli.
Oyuncu Eşitliği:10/4 Düşünü biraz bununda size bırakıyorum.
Hizmet Ve Oyuncu Eşitliği konusunda kendiniz geliştirmeniz gerekli gerisine sözüm yok daha iyi yerlerde görmek dileğim ile kolay gelsin mythcraft yönetimi

Son düzenleme:

Jrockin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başvuru attım inşallah kabul edilir

Arcean

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu hala aktif ve başarılı bir şekilde devam etmektedir. 4 Yıllık tecrübenin ardından 6 Aydır açık olan Mythcraft Sunucusu hala hizmet vermeye ve kendini ileriye taşımaya devam ediyor.

Arcean

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arrog Kuşatması bu akşam saat 21:00'da gerçekleşecektir!

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bazı karakterler tekelcilik yapmasa super sunucu. Ekonomi ve roller alt tabaka için baya kilitlenmiş durumda. Sadece özel roller güzel ilerliyor.

:ninca:

LuciaLittle

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
çok dandik bir server cidden rpg yaptıgınızı mı zannediyorsunuz servere giriyorum modlar sayesinde anca giriş yapıyorum bi yere tpleniyorum kale önüymüş 2 saat dolaştım tek insana rastlamadım yapacak herhangi bir şey yok boş boş dolaştım bari bi öğretici koysaydınız da ne yapacağımızı bilseydik doğduğum yerde hiçbirşey yok kaleye kapıdan girilmiyor en son açlıktan ölmek üzereyken ağaçtan kaleye girdim birisi direk dışarı çekip ban attı şaka gibi insanları ne yapacağını bilmeden direk oyuna sokmak nekadar mantıklı saçmalık
NOT: hani az oyuncu olur ilgilenemez kimse diyeceğim 20 kişi var kimse ilgilenmiyor kaleye girince 10 sn içinde ban yiyorum cidden saçmalık en azından mesleğimizi ne yapacağımızı seçme imkanı falan verseydinizde bir işimiz olsaydı