MythPvP.Batihost.Com + 1.7.X-1.8.X + 1VS1 + DUEL + PRACTİCE + FFA + UPDATE ! V2

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Owner mî? Neden sahip değil de owner :/

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Edit: ayrıca harita berbat keşke amatör wl yapımı göz acıtmayan bir şeyler olsa idi

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendimize özgü diyorsunuz, alıntı plugin paketi kullanıyorsunuz.
Nasıl bir iş bu anlamıyorum.

HyperMyth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hangi alıntı paketi biz bi yabancı serverda gördk bu sistemi alıp aynısını skript yaptık ve degistirdik ? herseye alıntı derseniz bi sürü practice server var yabancı hepsini ip atabilirim hepsi birbirinin aynısı sadece vurus tarzları mapleri felan degisik ? daha da sistemimize ekliyoruz hala daha alıntı diyeceksen ne diyim herkes kötü diyor anlamadım sunucumuzda sadece hile koruması sıkıntılı o da iki sürümlü diye sırf 1.8 olsaydı bizde daha iyi seyler yapabilirdik ama pvp kitlesi 1.7 oldugu icin iki sürüm yaptık.
Kendimize özgü diyorsunuz, alıntı plugin paketi kullanıyorsunuz.
Nasıl bir iş bu anlamıyorum.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
hangi alıntı paketi biz bi yabancı serverda gördk bu sistemi alıp aynısını skript yaptık ve degistirdik ? herseye alıntı derseniz bi sürü practice server var yabancı hepsini ip atabilirim hepsi birbirinin aynısı sadece vurus tarzları mapleri felan degisik ? daha da sistemimize ekliyoruz hala daha alıntı diyeceksen ne diyim herkes kötü diyor anlamadım sunucumuzda sadece hile koruması sıkıntılı o da iki sürümlü diye sırf 1.8 olsaydı bizde daha iyi seyler yapabilirdik ama pvp kitlesi 1.7 oldugu icin iki sürüm yaptık.
Boş yapma be kardeşim, son günlerde açılan 5 sunucudan 6sında var bu paket.
Fade bir örnek.

HyperMyth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kavga etmicem teşekkür ederim yorum yaptıgın için zaten bu Türk milleti birseyi eksik yapsa hiç yardım etme isteği duymazlar hep aşağılayıp kötülerler sırf kendileri iyi olmak için bu yüzden bütün güzel ve büyük serverlar yabancılarda.

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kavga etmicem teşekkür ederim yorum yaptıgın için zaten bu Türk milleti birseyi eksik yapsa hiç yardım etme isteği duymazlar hep aşağılayıp kötülerler sırf kendileri iyi olmak için bu yüzden bütün güzel ve büyük serverlar yabancılarda.
Adamlar piyasada belirli bir yerdeyken neden size yardım edip kendilerine rakip çıkarsınlar?

HyperMyth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu kısmı kaldırıp devam edin sunucunuza hocam kaldırmazsanızda kendinizi kandırmış olursunuz İyi forumlar.
Yorumun için Teşekkürler Lakin Kaldırmayacağım Çünkü Kendimize Özgü Şeyler Eklemeye Başladık Konumu Kısa Zamanda Güncelleyeğim.

Adamlar piyasada belirli bir yerdeyken neden size yardım edip kendilerine rakip çıkarsınlar?
Sunucuma Gelip Kendi Yaptığım Maplere Bile Alıntı Dediler Sırf Yabancı Practice Serverları Örnek Aldığım İçin Mapınızı İndirip Yayarım Dediler.

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadası Ben Göndermedim Serverimde Reklamcı Diye Tag Bile Yok O Yüzden Kötülemesseniz Sevinirim.

+ Arkadas Sunucumda Hile Actıgı Icin Banlı.
Bizi alakadar etmez reklamı yapılan sunucu senin oyuncularına hakim olacaksın o takdirde.

Son düzenleme: