Yardım NameTag Edit Tabda Yetki Gözükmüyor (Sürekli Default)

eferol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8.x
Merhaba daha önceden group manager ve vipzero kullanıyordum fakat rütbenin üstüne rütbe verilmediğini görünce Luckperms pluginine geçtim fakat burada da şöyle bir hatayla karşılaştım ; Taba basınca oyuncunun başında VİP diye yazmıyor.
Kullandığım pluginler Tab ve Luckperms yaptığım ayarları dosya eki olarak ve link olarak ekledim. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

NameTag Edit Ayarları (Pastebin)

Düzeltme 1 : Konudan sonra nametag edit pluginini sildim ve Tab pluginine geçtim isteyen olursa üstten Nametag Edit plugini için yaptığım ayarları kopyalabilir.

Ekli dosyalar

• luckpermsvipsettings.png
    luckpermsvipsettings.png
    32.9 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleme:

AhmetAli02

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
/lp group vip permission set nte.default false yapmayı denermisin yada false yapa bilirsin böyle bu şekilde permi

eferol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
/lp group vip permission set nte.default false yapmayı denermisin yada false yapa bilirsin böyle bu şekilde permi
Plugin değiştirerek tabda gözükmesini hallettim fakat bu seferde süreli vip verdikten sonra default grubuna atıyor bunu nereden değiştirebilirim ? default.oyuncu mu yapmam gerekli ?

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Tab permlerini gruplara vermeniz gerekiyor ve nte.default veya nte.oyuncu permini kaldırın.

eferol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tab permlerini gruplara vermeniz gerekiyor ve nte.default veya nte.oyuncu permini kaldırın.
Vip gruplarında nte.default veya nte.oyuncu permi yok eğer bunu diyorsanız bunun dışında bu yukarıda ki sorunumu hallettim fakat bu seferde sadece ve sadece Oyuncu player olarak gözüküyor :D default grubu Oyuncu yapamıyorum. Bunun sebebi nedir ?

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Vip gruplarında nte.default veya nte.oyuncu permi yok eğer bunu diyorsanız bunun dışında bu yukarıda ki sorunumu hallettim fakat bu seferde sadece ve sadece Oyuncu player olarak gözüküyor :D default grubu Oyuncu yapamıyorum. Bunun sebebi nedir ?

nametagedit'in config'ine girip Player ön ekibi Oyuncu olarak değiştirin tamamdır :D

eferol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
nametagedit'in config'ine girip Player ön ekibi Oyuncu olarak değiştirin tamamdır :D
Pardon ben nametagedit kullanmıyorum siz deyince fark ettim orada nte diye kalmış onu tab pluginine nasıl geçirebilirim ? Teşekkür ederim yardımlarınız için. Konuyu yazarken yanlışlık yaptığımı fark ettim herhalde java ve klasör dosyasını silmişim o yüzden gözükmüyor konuyu düzenliyorum şimdi

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Pardon ben nametagedit kullanmıyorum siz deyince fark ettim orada nte diye kalmış onu tab pluginine nasıl geçirebilirim ? Teşekkür ederim yardımlarınız için. Konuyu yazarken yanlışlık yaptığımı fark ettim herhalde java ve klasör dosyasını silmişim o yüzden gözükmüyor konuyu düzenliyorum şimdi

ben NTE kullanmanızı öneririm şahsen, TAB pluginini hiç kullanmadım.

eferol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende NTEciydim fakat TAB'a geçtim herkes önerdi diye işimi görüyor diye değişmekte istemedim böyle kaldı :D Yardımınız için teşekkür ederim, iyi günler(iyi geceler, iyi akşamlar | size hangisi uygunsa :) ) dilerim.

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
NTE Kadar gereksiz bir plugin yok. TAB pluginini indirmenizi tavsiye ederim çok kolay da bir kullanımı var.

eferol

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
NTE Kadar gereksiz bir plugin yok. TAB pluginini indirmenizi tavsiye ederim çok kolay da bir kullanımı var.
Şuanda TAB pluginini kullanıyorum bana da TAB daha kullanışlı geldi. Tavsiyeniz için yine de teşekkür ederim.