Naruto Türkiye - Açılacak - Map Ve Özel Yapım Jutsu Plugini - Alim Var!!

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar server yapım aşamasında

Zind0

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hanza skype istegi gönderdim bakarsan sevinirim kac gündür böle bir sv ariodum skype:heymeygaming

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Peki başvurunuz hangi alanda?

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar iyi haberler geliyor

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1- Kawarimi no Jutsu: Kullanıldığı zaman kullanıcı hangi yöne bakıyorsa o yöne doğru 10 blok ileri ışınlanır. Eski yerinde iki blok üst üste odun parçası kalır.

2- Bunshin no Jutsu: Adamın her iki yanında adamla aynı hareketi yapan 4 tane kopya belirir(2 sağında 2 solunda). Tek vuruşta kaybolurlar.

3- Henge no Jutsu: Kullanıldığında skin belirir, belirli bir süre üstünüzde kaldıktan sonra kaybolur.

4- Kirigakure no Jutsu: Adamın görüş mesafesi 4 blok olur ve kalan kısım gözükmez. (Jutsuyu yapan görebilir)

5- Genjutsu: Vericeğim plugindeki özellik hedeflenen kullanıcıya uygulanır.

6- Katon Goukakyuu no Jutsu: Yetenek kullanılınca shift'e basıldığı zaman nereye bakarsa yanar. (Bloklara zarar vermez, ateş kısa süre sonra söner.)O

7- Katon Ryuuka no Jutsu: Kullanıcının baktığı yere doğru Fireball yollar, patlama etkisi yaratır, biyer yanmaz, bloklara zarar gelmez.

8- Byakugan: Video konulacak**

9- Kage Shuriken no Jutsu: Kullanıldığı zaman hızlı şekilde birçok ok bakılan yere fırlar.

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
10- Kuchiyose no Jutsu: Videoda gösterilecek**

11- Sphere of sand: Yeteneği kullanan kişinin etrafında çapı 7 olan kum taşından küre oluşur

12- Kas büyümesi: Kullanan kişi bir süreliğine Giant Zombie'e dönüşür.

13- Köpek çağırma jutsusu: (Kuchiyosenin içinde olabilir) Kullanıldığı zaman kişiye ait bir köpek spawnlanır (onun üzerine tasmalı)

14- Köpeğe dönüşme: Kullanan kişi bir süreliğine köpek olarak gözükür.

15- Ice Prison Technique: Video**

16- Sand Prison Technique: Video**

17- Tahta hapsetme tekniği: Video**

18- Chidori: Kişi kullandığında ilk vurduğu kişinin üstüne şimşek düşecek. Boşa vurursa etkisi kaybolacak.

19- Rasengan: Kullanıldığı zaman vurulan kişinin canı fazlasıyla azalır ve 20 blok geriye uçar.

20- Wooden wall Jutsu: Video**

21- Sand wall Jutsu: Video**

22- Ice wall Jutsu: Video**

23- Hakke: Kişi belirli süre boyunca 2 kat hızlı hareket edip, damage'ini iki kat arttırır.

24- Sharingan: Ayarlanacak*

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
25- Mangekyo sharingan: Ayarlanacak*

26- Tsukiyomi: Kişi kullandığı zaman mangekyou sharingan'ı olması ve onu kullanıyo olması gerekiyor. Kullanıldığı zaman baktığı kişi ve kendisi belli bir süre boyunca belirlediğimiz bir noktaya ışınlanacak. Kullandığı kişinin Damage'i ve Speed'i 2 kat azalır. Kendisinin 2 kat artar. Belirli süre boyunca kullanıcılar yerlerinde tekrar belirir. Eğer adam diğer yerde ölmüşse geri ışınlanmaz spawn noktasına ışınlanır. Devamı açıklanacak*

27- Rinnegan: Ayarlanacak*

Observerq

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vay vay... Forumda animeci varmış bizim haberimiz yok :)

Serverin açılmasını dört gözle bekliyorum.

Plugin konusunda sıkıntınız varsa yardım edebilirim.

Odessa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynen bende yardım ederim plugin ile veya server tanıtma ilgilenebilirim iyi günler işallah yaparsınıs

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ölümüne anime :) . Plugin ise zaten özel yapım buglar düzeltiliyor sadece.