Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Sasuke Uchiha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok saçma bir olaydan IP-Ban yedim :( neden mi ? Çünkü admin banladıktan sonra skypeye girdiğimde adam bana admine küfür ettin dedi. ve o olay olmadan bir kaç dakika öncesine kadar bir adam beni hileyle öldürdü diye admine söyledim ? Admin de aniden -BAN-

ForeverARC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Cumartesi ve Cuma günü sunucumuzda tek yetkili olarak ben bulunmaktaydım ve kimseyi banlamadım,banlamayacağım. Başka bir sunucu ile karıştırmadığınıza emin misiniz ? Eğer gerçekten bizim sunucumuzda banlandığınızı düşünüyorsanız skype üzerinden benimle iletişime geçin. Kaan.eren12

Sasuke Uchiha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Cumartesi ve Cuma günü sunucumuzda tek yetkili olarak ben bulunmaktaydım ve kimseyi banlamadım,banlamayacağım. Başka bir sunucu ile karıştırmadığınıza emin misiniz ? Eğer gerçekten bizim sunucumuzda banlandığınızı düşünüyorsanız skype üzerinden benimle iletişime geçin. Kaan.eren12
Başka sunucuyla karıştırmışım çok özür dilerim :(

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sizin Bu Sunucuyu açmaya yasal hakkınız varmı acaba ?

Darkath

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad:Bahadır Demir

Kullanıcı adı : nivyar

oynadığım rpg sunucları
ZindevCraft
.........(adını hatılayamıyorum metin2 temalıydı)

Naruto yu bitirdim bölüm geliyor şu anki bölüm 478 di gailba anlıcanız güncelim

Minecraftı 2 yıldır oynuyorum

:)

aykut0054

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ForeverARC sunucu ne zaman acılcak yada acıldıysa ip verirmisin ?

Mr_DaRk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad: Doğukan Üner
Kullanıcı Adı: guinneshitter
Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: Bi mage li bi sunucu vardı bi de 5 6 tane daha yani bayağı bir oynadım.
Naruto da Güncelliğin: Başka animelerden daha ona sıra gelmedi ama ilk sezonu biraz izledim :)
Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun: Yanlış hatırlamıyorsam 5 yıl.4 de olabilir.

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad: Doğukan Üner
Kullanıcı Adı: guinneshitter
Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: Bi mage li bi sunucu vardı bi de 5 6 tane daha yani bayağı bir oynadım.
Naruto da Güncelliğin: Başka animelerden daha ona sıra gelmedi ama ilk sezonu biraz izledim :)
Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun: Yanlış hatırlamıyorsam 5 yıl.4 de olabilir.
mc çıkalı daha 5 yıl olmadı en fazla 4 yıldır oynuyosundur + forumdan başvuru yapılıyor link konuda + shippuden e kadar izlemen gerekiyor

Altay1235

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Forumda neden sunucunun geç kaldığı ile ilgili bir konu açtım. Onu okumadan lütfen bize sert çıkmayınız. (Duyurular kısmında.)[DOUBLEPOST=1412339382,1412339039][/DOUBLEPOST]Foruma girmeye tenezzül etmeyip de bizi kötüleyen arkadaşlar için:

"Son kez olması umuduyla size olayları tekrar açıklıyorum.
Bizim yaptığımız şey normal bir RP Server kurmaktan kat kat daha zor. Her türlü Jutsu'yu eklememiz gerekiyor. Bunu yaparken oyuncuların özel rol isteklerini de karşılamalıyız. Fazla OP roller isteyenler oluyor onları da göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Özel Jutsu istiyorsunuz hadi onları da yapıyoruz. Gerçekçilik katacak her türlü buildi ve plugin'i bulundurmak zorundayız. Kaldı ki Bijuu'ları çok istediğinizden Jinchuuriki'lik imkanını size sunuyoruz lâkin her Bijuu için ayrı ayrı Bijuu Mod'lar ve Bijuu Jutsular gerekiyor. Sadece bu da değil, Kyuubi'ninki gibi zihinsel mühür odaları eklemek de lazım. E tabii bu odalar mühürleme tekniklerine göre farklılık gösteriyor. Odanın içerisinde Bijuu ile iletişim kurmanızı sağlayacak fonksiyonlar da olmalı tabii ki. İyi Naruto-RP demek kusursuz olması gerek demektir. Tek bir eksik rolü mahfedebilir. Naruto PVP kurup da şimdiden sunucuyu açabilirdik. Normal bir RP Server kurup hemen bitirebilirdik. Ama birçok insanın, birçok Türk Animeci'nin, Türk Animeci olup da Naruto fanı olanların Naruto-RP'ye ihtiyacı olduğunu biliyorduk. Ben bir oyuncu olarak başladım. Sonra rehber sonra da moderatör oldum. Bundan öğrendiğim şey hiçbirşeyin aniden olmadığı, olamadığıydı. Lütfen biraz anlayış gösterip bizler bukadar yük altındayken bir de yükümüzü siz arttırmayın.
Anlayışlı arkadaşlar için şimdiden teşekkürler.."[DOUBLEPOST=1412339777][/DOUBLEPOST]
Ad Soyad:Bahadır Demir

Kullanıcı adı : nivyar

oynadığım rpg sunucları
ZindevCraft
.........(adını hatılayamıyorum metin2 temalıydı)

Naruto yu bitirdim bölüm geliyor şu anki bölüm 478 di gailba anlıcanız güncelim

Minecraftı 2 yıldır oynuyorum

:)
Başvurular forumdan..

shinratensei

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ADA: shinra tensei yas 13 minecraft 4.5 yıl oynadım narıtonun her mangasını ve animesini takip ediyorum son bölüm narıtonun doğum günü idi :D benide alabirmisin

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ADA: shinra tensei yas 13 minecraft 4.5 yıl oynadım narıtonun her mangasını ve animesini takip ediyorum son bölüm narıtonun doğum günü idi :D benide alabirmisin
1. saçma sapan şeyler yazıp başvuruya girmek isteme 2. başvurular forumdan yapılıyo adamı iş dış ettiniz forumdan forumdan dedirte dedirte