Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

gmngms888

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Skininiz ile roldeki görünümünüz aynı olacak.
siz mi ayarlıyacaksınız yoksa bizim skinimiz , rolümüz mü olucak ?[DOUBLEPOST=1406444117,1406443888][/DOUBLEPOST]anlamadığım şu skinimize göre mi belirlencek rolümüz yoksa rolümüze göre skinimiz mi belirlenecek ?

ForeverARC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
siz mi ayarlıyacaksınız yoksa bizim skinimiz , rolümüz mü olucak ?[DOUBLEPOST=1406444117,1406443888][/DOUBLEPOST]anlamadığım şu skinimize göre mi belirlencek rolümüz yoksa rolümüze göre skinimiz mi belirlenecek ?
Rolünüz skininize göre.

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mizori daha Madaraları Obitoları Akatsukileri ogreniceksin daha var anasını var
akatsuki yi biliyorumj akatsuki de orochimaru ve itachi de onların üyesi operasyon un amacı naruto nun içindeki kyubi. obito ise kakashi nin takım arkadaşı ona jounin hediyesi olarak sharingan ını hediye etmişti madara ise onların düşmanı ve yine köyü yakmaya çalışan hayyata kalan son uchiha lardan biri

ForeverARC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
akatsuki yi biliyorumj akatsuki de orochimaru ve itachi de onların üyesi operasyon un amacı naruto nun içindeki kyubi. obito ise kakashi nin takım arkadaşı ona jounin hediyesi olarak sharingan ını hediye etmişti madara ise onların düşmanı ve yine köyü yakmaya çalışan hayyata kalan son uchiha lardan biri
Onaylandı..

berkcan366

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad:berkcan .... Kullanıcı Adı:fireblade227

Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları:myhtcraft(rle play)

Naruto'da Güncelliğin:1 yıl

Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun:3 yıl

Skype Adresin:berkbalboa

ForeverARC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bende kakashi skini var oleyyy :D
ama bir sorun var :( ben uchiha olmak istiyorum kakashi uchiha deyil :(
Kakashi olmak için geliyorsan onaylamıyorum.[DOUBLEPOST=1406461364,1406461298][/DOUBLEPOST]
Ad Soyad:berkcan .... Kullanıcı Adı:fireblade227

Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları:myhtcraft(rle play)

Naruto'da Güncelliğin:1 yıl

Ne zamandır Minecraft Oynuyorsun:3 yıl

Skype Adresin:berkbalboa
Narutoda güncelliğin derken kaçıncı bölümdesin diyoruz.[DOUBLEPOST=1406461403][/DOUBLEPOST]
Kapalı Beta Testeri olmak için ne yapmamız gerekir?
Kapalı beta bitti zaten açık betaya geçiyoruz 5 güne.

axelano

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad: bertan arslan
Kullanıcı Adı:Fniki

Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: chickenin serverinde oynadım

Naruto'da Güncelliğin: ilk sezon bitti 2.sezonun yarısındayım

Ne zamandır Minecraft oynuyorsunuz: 3yıldır

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kakashi olmak için geliyorsan onaylamıyorum.[DOUBLEPOST=1406461364,1406461298][/DOUBLEPOST]
Narutoda güncelliğin derken kaçıncı bölümdesin diyoruz.[DOUBLEPOST=1406461403][/DOUBLEPOST]
Kapalı beta bitti zaten açık betaya geçiyoruz 5 güne.
kakashi oynamak inç gelmiyorum zaten favori karakterim o yüzden fazla yüklendim ama başka rollerede alırım[DOUBLEPOST=1406469230][/DOUBLEPOST]
kakashi oynamak inç gelmiyorum zaten favori karakterim o yüzden fazla yüklendim ama başka rollerede alırım sakura-chan haric o kız ben erkeğim saçma olur :D

Aykovan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beta'dan Alpha'ya geçmek? :D Bari biraz araştırma yapıp yazsaydın. Önce Pre-Alpha sonra Alpha en son ise Beta gelir. Güldürdün ya :D

Berker_55

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kakashi oynamak inç gelmiyorum zaten favori karakterim o yüzden fazla yüklendim ama başka rollerede alırım[DOUBLEPOST=1406469230][/DOUBLEPOST]
Keşke başvurmadan önce yazıyı okusaydın. Hikaye geleceği anlatacak yani ne Sakura olursun nede Kakashi sadece bi oyuncu olucaksın ve kişiliğin skinine göre belli olacak. En azındanYok (Kalıcı Yasaklanma)ARC'tan anladığım bu.

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke başvurmadan önce yazıyı okusaydın. Hikaye geleceği anlatacak yani ne Sakura olursun nede Kakashi sadece bi oyuncu olucaksın ve kişiliğin skinine göre belli olacak. En azındanYok (Kalıcı Yasaklanma)ARC'tan anladığım bu.
konuyu okumuştum ama bunu görmedim bilgi için sğl[DOUBLEPOST=1406485600,1406485558][/DOUBLEPOST]foreverarc maden onaylandm neden sw ip si vermiyon ana sw listemde hiç sw kalmadı kapalı beta başvurusu yaptık bi ip verde girelim

ForeverARC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beta'dan Alpha'ya geçmek? :D Bari biraz araştırma yapıp yazsaydın. Önce Pre-Alpha sonra Alpha en son ise Beta gelir. Güldürdün ya :D
Normalde beta sürümündeydik ama çıkan sorunlar nedeniyle Alpha'ya dönmek zorunda kaldık. Yani yeniden beta'ya geçeceğiz.

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@ForeverARC BANA İP VERMİCENMİ ARTIK ???!!!! ONAYLANDI BAİVURU ÖZELDEN İP VERSEN ARTIIK SIKILDIMM