Narutocraft

Real_Revenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yakında Narutocraft adlı sw açcam adından anlayabildiğiniz üzüre Naruto temalı rütbeler olcak genin felan gibi naruto plugin olcak gibi gözükiyor büyük ihtimallede olur

Real_Revenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ozamanak adar bekleyemeyenler büyük ihtimlle premiryum hesap ister ingiliz sw buda naruto temalı ip:80.217.127.50 NOT:BU SW BENİM DEĞİL

Undying

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oo gelirim zaten benim karakterin skini Uchiha Sasuke

tarık bağcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler kesin güzel olur admin hokage manyak güzel olur beni gizli servis den yapin jounin yada ok

RistCeron

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Pek Başaracağından Emin Değilim ? Soru: Naruto'un Ne Sezonlarını izledin ? Sadece Naruto mu ? :)
Bilmeyen İçin Naruto Manga Çok tan başladı aslında Her Perşembe Akşamı Naruto Ship. Bölümlerinin Bir Adeti Geliyor İlk 5 Bölüme Kadar Fiiler Devam Edecektir :D Ne haberciyim be :D Naruto'dan Duygu Ve Savaş Sergileyen Bir Dizi Görmedim..

Real_Revenge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pek Başaracağından Emin Değilim ? Soru: Naruto'un Ne Sezonlarını izledin ? Sadece Naruto mu ? :)
Bilmeyen İçin Naruto Manga Çok tan başladı aslında Her Perşembe Akşamı Naruto Ship. Bölümlerinin Bir Adeti Geliyor İlk 5 Bölüme Kadar Fiiler Devam Edecektir :D Ne haberciyim be :D Naruto'dan Duygu Ve Savaş Sergileyen Bir Dizi Görmedim..
hepsini izledik

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben ve shanliam serveri kuruyoruz vds alacağım onun üerine kuracağı animeden karakter olursanız çok güçlü olacağından animeden karakater olmuacak ama çok gelişirse falan özel jutsu verilebilir.Rütbeler Kage--Anbuu--Jounnin--chunnin--gennin--akedemi
KAGE SADECE ADMINLER OLUR AMA ANBU OLABILIRSINIZ. 5 KÖY OLUCAK.CANAVAR KESEREK PARA KASIP(KASMAK ACAYIP ZOR OLMUYACAK ADAM KESERSEN,İZ 10 PARA VERİCEM VE EV ALMAK 400-500 FALAN OLCAK HER CUMARTESI CHUNIN SINAVI OLACAK KLANLAR VARDIR.

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ama küçük evler 100-200 de var ve NINJA MOD yüklemeyi düşünüyorum servera shiruken kunai ninja kiyafeti katana falan olacak servera girmeden mod için .jar dosyası yada skydaz vericem sizce mdou yüklyümmü servera