Natro hakkında görüşleriniz nelerdir?

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba bir domain alacağım ve rabisudan almak istiyordum fakat fiyatlar gerçekten bana göre fazla aile durumum pek iyi değil bu yüzden en fazla 10tl gibi bir şey domaine ayıra bilirim nasıl olsa 160Tl lik birde makine alacağım, internette araştırma yaparken "Natro" ile karşılaştım bilgisi olanlar varsa "Natro" hakkında bana bilgi vere bilirmi? herhangi bir sorun çıkarmı? yorumlarınız için şimdiden teşşekürler.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendim Natro Kullanıyorum. Domain Konusunda Gerçekten İyi İş Yapıyorlar. Sorun Çıkacağını Zannetmiyorum. Ama Ayırdığın 10 TL'ye bir 10 TL Daha Ekleyerek .org Alabilirsin. org u Aldığında da Tek Sıkıntın Olur Whois te Bilgilerini Gizleyemezsin. Bu Olayda Natrodan Dolayı Değil Natronun Kullandığı Domain Kayıt Firmasından Kaynaklıdır. İyi Forumlar...

redoerdo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sana tavsiyem godaddy dir 5tl .com alan adı sağlıyorlar istersen 5tl daha verip whois gizletebiliyorsun barındırma sağlamıyor ama ns yönlendirmeleri vb hızlı geldi bana domainin dns ayarlarında srv record vb yapabiliyorsun ts3 ve protlu sunucular için ideal

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pek fazla param olmadığı için godaddy kullanacağım belki sonradan değiştire bilirim, Teşşekürler.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Natro biraz tuzludur fakat birçok kişiden gerçekten verilen paraya değdiğini, makinelerin ve hizmetin sağlam olduğunu duydum.

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Natro biraz tuzludur fakat birçok kişiden gerçekten verilen paraya değdiğini, makinelerin ve hizmetin sağlam olduğunu duydum.
Bende bu şekilde düşünüyorum çoğunlukla adına açılan konularda pozitif cevaplar bulunmakta.

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
Natro gibi veri merkezleri hosting firmalarınza nazaran pahalı satış yaparlar.

Moderatör tarafından düzenlendi:

nigs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nitrado ve Natro'dan almış olduğum tam 3 tane alan adım mevcut, ikisinden de oldukça memnunum Natro'daki kalite ayrı bir şey tabii.

buracat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitrado ve Natro'dan almış olduğum tam 3 tane alan adım mevcut, ikisinden de oldukça memnunum Natro'daki kalite ayrı bir şey tabii.
bakabilirsin,

hosting-domain değil sunucudan bahsediliyor

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Natro ile 2011 - 2013 arasında 2 yıla yakın bir süre çalıştım. Hangi sunucu yani Dedicated gibi türevleri var bunu belirtmen lazım ben 2 yıl - 1.5 yıl kadar dedicated hizmeti aldım ona göre söyleyeyim.

Ayrıca @Hanibu'nun dediğine katılmıyorum alakası yok. Adamlar sadece biraz daha kurumsal çalışıyor büyük şirket bankaları, ünlü e-ticaret sitelerini barındırıyorlar desteği çok iyi. Natro size AxiTR nin desteğe cevap verdiği gibi vermez bir problemin olur kendi problemleri gibi ilgilenirler kullanıcının problemi olsa dahi sana "bilmiyorsan niye aldın" demez.. Hızlıdır, sürekli olarak monitörleme yaparlar bir arıza olursa maximum operasyon süreleri 20 dakikadır ram arızalanırsa 20 dakikada tekrar online olur sunucun. Güzel bir korumaları vardı artık hantallaştılar bu konuda spd bu alanda şu an daha iyi yurt dışı için voxility ile korunuyorlar falan bypass ı olsa da.
Adamların özelliği bu yani kaliteyi ucuza alamazsın diyorlar sunucuları mesela Hanibu dan alırsın aynı model aynı marka aynı teknik özelliklerde ram vs her şey aynı ama onların sunucusu daha performanslı çalışır farkları bu daha bakımlıdır kasa tipleri farklıdır vs... Ama şimdi sen oyun sunucusu açacaksan gerek yok yani ne gerek var ortalama bir firmadan alabilirsin.