[Nauza]CruzeGame Project Ozone 2-7/24 Online-Premium Zorunlu Değil

Vfynex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bilader Cep Telefon Numaramı Yanlış Yazdım Şimdi Site Bug'da Kaldı Ne Yeniden Kayıt Olabiliyorum Ne De Üye Girişi Yapabiliyorum Ne De Başka bir şey Yardım Etsin Birisi Ya ..

Bisguzar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilader Cep Telefon Numaramı Yanlış Yazdım Şimdi Site Bug'da Kaldı Ne Yeniden Kayıt Olabiliyorum Ne De Üye Girişi Yapabiliyorum Ne De Başka bir şey Yardım Etsin Birisi Ya ..
24 saat içinde onaylanmayan hesaplar otomatik siliniyor. Yada cruzegame facebook sayfasına mesaj atarsanız ilgilenirler.

Ender_T5

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hemen geliyorum kardeşim :D

NOT: sunucu normal'de mi, yoksa expert'te mi?

supmercocuk38

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mod Paketini Güncellerseniz Sevinirim 2.6.0 yapın bence Neden Diye Sorarsanız Giremiyoruz :D

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mod Paketini Güncellerseniz Sevinirim 2.6.0 yapın bence Neden Diye Sorarsanız Giremiyoruz :D
Merhaba,
Bizim en büyük önceliğimiz, tüm oyuncularımızın sunucumuzdaki emeklerini korumaktır. Versiyon güncellemesi konusunda, belirli bir tarih veremem ancak ekibimiz müsait olduğu zamanda eğer kayıpsız yapılabiliyorsa yapacaktır, ancak oyuncularımızın önemli verileri gidebileceğini ön görürsek, güncelleme iptal olabilir.

nevermore35

Marangoz
En iyi cevaplar
0

konuda anlatılan crackli versiyon yükleme kısmındaki herşeyi adım adım yapmama rağmen bu hatayı almaktayım.

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Server kapandı? Ne için kapandı ve ne zaman açılır?

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz aktifdir, kapanma gibi bir durum söz konusu değildir. Oyuncular arasında cruzegame kapanacak gibi duyumlar dolaşıyormuş ancak öyle bir durum yoktur, resmi duyurular dışındaki haberlere inanmayınız.