[Nauza]CruzeGame Project Ozone 2-7/24 Online-Premium Zorunlu Değil

ByGereksizPVP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kayıt olma ile ilgili bir sıkıntı genel hata olduğunu düşünmüyoruz, ancak eğer kayıt aşamasında sıkıntı yaşadıysanız facebook sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.
benim bir sorum var telefonu olmayanlar nasıl kayıt olcak sadece tek e-posta steseydiniz

Hmos14

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende dosya yüklenemedi hatası veriyıor Sadece en son modda

Son düzenleme:

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende dosya yüklenemedi hatası veriyıor Sadece en son modda
Ftb launcherınızda bir sıkıntı olabilir, güvenlik duvarı engelliyor olabilir ona dikkat edin hocam. Hala çalışmıyorsa da farklı bir launcher (crackli) kullanmayı deneyebilirsiniz.

ByGereksizPVP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Malesef ki cep telefonu olmadan kayıt olamazsınız, eğer dilerseniz aile bireylerinizin telefonunu kullanarak kayıt olabilirsiniz.
servere kayıt oldum hatta oynamaya başladım süper server ama craft lar çok farklı nasıl zırh yapıcağımı bilmiyorum nerden öğrenebilirim craft işini baya zorlaştırmışsınız

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
servere kayıt oldum hatta oynamaya başladım süper server ama craft lar çok farklı nasıl zırh yapıcağımı bilmiyorum nerden öğrenebilirim craft işini baya zorlaştırmışsınız
Merhaba, mod paketimiz expert modda olduğu için çoğu crafting değiştirilmiştir. Envanterinizi açtığınız zaman sağ tarafınızda çıkan nei den istediğiniz eşyanın üzerine gelip R tuşuna basarak craftingini öğrenebilirsiniz.

ByGereksizPVP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
illa servere girmek için 64 bit lazım herhalde benim bilhgisayarım 32 bit sırf bu yüzden leptop tan oynamak zorunda kalıyorum bu şeyin bir çözümü varmı

hmos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biri FTB install dosyasını biyere uploadlasa olur mu
Hata alıyorum indirirken modpackı

Benim tel numarası da yabancı napcaz

hmos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biri FTB install dosyasını biyere uploadlasa olur mu
Hata alıyorum indirirken modpackı

Benim tel numarası da yabancı napcaz

shodowhawk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende herhangi bir hata felan vermiyor sadece çok kasıyor belli bir yere kadar yükleniyor mojang yazısında sonra donuyor ilerlemiyor bide çok az kalmışken

Karanet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle herkese merhabalar, Minecraft ve Discord hesaplarımda kullandığım kullanıcı adı "Karamet" belirteyim ki kim bu denmesin. Çoğu kişinin bildiği gibi Türkiye'de şu sıralar açık pek Modlu sunucu yok, bundan ötürü böyle sunucular bulduk mu bulduğumuza şükür ediyor ve çok polemiğe, tartışmaya girmeden oyunumuzu oynamaya çalışıyoruz ki elimizden geldiği sürece oyunumuzu oynayalım fakat ne yazık ki ben bu sunucuda daha fazla oynayamayacağım. Kendi keyfimden değil açıkçası, bazılarınızın zaten bildiği bazılarınızın hiç fark etmediği üzere evet; sunucudan yasaklandım.

En son kontrol ettiğim saate göre ne yazık ki sunucuda yasaklanma sebebim şu tekrar giriş yapmayı deneyince genelde yazarlar ya "Küfür kullandığı için şu tarihe kadar yasaklanmıştır" falan filan diye fakat benim herhangi bir yasaklanma sebebim sunucuya giriş yaptığımda gözükmüyor. Artık yetkililer yapmaya mı üşendi, unuttu mu, gerek mi duymadı yoksa sebep mi bulamadı yasaklamak istedi diye yasakladı bilinmez.

Fakat Discord'dan aldığım ilk bilgiye göre yasaklanma sebebim oyuncuların düzenini bozmak, tuzak gibi şeylerdi olay "Xebtria567" isimli kişinin evime gelip kendini yanlışlıkla vampirlikten çıkarması idi ki diyelim ben özellikle yaptım birader bozmak istiyorum kuralları herkesi rahatsız edeceğim. Bu kişi şikayetini geri aldı ve bu sefer @Prototp yani bu sebebi söyleyen yetkili arkasına saklanacak pek bir yaptığım kural ihlali bulamadı. Daha önce oyun açıkları kullanarak eşya kopyaladığımız için evimiz ve eşyalarımız sıfırlanmıştı tabi sunucudan yasaklamadılar beta diye daha sunucu. O gündür bugüne işlediğim tek kural ihlali "Hile kullanımıdır" ki bundan dolayı aynı yetkili tarafından zaten bir günlüğüne sunucudan yasaklandım. Bunları yazıyorum ki sonra demesinler önce yaptıkların ne olacak diye, hepsinin cezasını çektim.

Konuya devam edelim o halde, ben şimdi sunucudan yasaklandım süreli mi süresiz mi bilmiyorum ki 17:12 tarihinde yasaklandığım söylendi ve sebebini sorduğumda "Yaptıklarından dolayı, tuzak kurmanın her türlüsünün yasak olduğunu belirtmiştik." gibi bir cevap aldım ki bunun bir tuzak olmadığını belirttim hatta bu güya "tuzak" yaptığım kişi de şikayetini geri aldığı halde "Amacınız başkasını kandırıp trollemek olduğunu siz de biliyırsunuz" diye cevap aldım. Tabi yasakladı beni sebep lazım ya "Karahan dur dur" dedikten sonra "Sen bana kimseyi trollemedim, hiç hile yapmadım, eviniz sıfırlandıktan sonra hiç dupe yapmadım diyebilirmisin sen onu söyle" dedi. Açıkçası nasıl böyle güzel başka bir sebep atılır ben bile şaşırdım bunu duyunca.

Bende ona yapmadığımı söyledim ki yapmadım, bana bir resim atacağını söyledi umarım konuya birazdan atar hepimiz görürüz bunu. Neyse efendim şimdi işin şu komik yanına değinmek çok hoş olacak, diyelim ki birader: "Ben her gün açık kullandım dupe yaptım hile açtım bastım eşyayı (!)" peki ya yetkili ağabeyim ben birine tuzak kurduktan ve kişi şikayetini gerçi çekince mi aklına geldi benim dupe yaptığım?

Şu an tekrar sordum sebebini fakat herhangi bir sebep hala belirtilmedi belki yetkili beyimizin işi vardır sahte resimler falan hazırlıyordur elbet bilinmez lakin boşuna günahını almak saçma olur söylemedi diye güncel bir sebep.

P.S. Şimdi bu konuyu okuyan üye ve forum yöneticisi arkadaşlarıma da belirteyim ki yanlış anlaşılma olmasın burada herhangi bir kışkırtma mevcut değildir, bir soru sordum sadece neden yasaklandığımı ve onun kanıtını, şahıs(lar) elbet bir sebep sunmak zorunda değil bana sunucu kendilerinin zaten sadece sordum ki eğer bir sebebi varsa zaten söylerler. Konu baltalamak kuralına da uyacak şekilde hazırladım konuyu herhangi bir kanıt olmadan itham da bulunmadım ki konuda yazmışlar beta sürecinde hatalarımız olursa belirtin diye, o yüzden atılmış bir yorumdur ve herhangi bir şikayet konusu değildir yasağımın kaldırılmasını hiçbir şekilde talep etmiyor kaldırılsa dahi sunucuda oynamayı düşünmüyorum sadece sunucu yetkililerin sunucuyu geliştirmeleri adına ufak bir tavsiye. İyi forumlar, iyi günler dilerim, sohbet geçmişini isteyen kimseler özel mesaj yoluyla bana ulaşabilir.

https://cdn.**************/attachments/188742599903936512/199546268266135554/2016-07-04_17.31.37.png

Dip Not: Cevap aldım şimdi şikayetini çekmiş birine tuzak yaptığım için yasaklanmışım bakalım süreyi bekliyoruz. Resmi de aldım üst kısımda bulabilirsiniz şu Dupe resmini. Sansürlenmiş şeyler Duupe bu arada yanlış anlaşılmasın.

Son düzenleme: