Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server

NBA 2K15 Sistem Gereksinimleri

FantasticGamer

Marangoz
Mesajlar
60
En iyi cevaplar
0
Puanları
600
NBA 2K15


Bir basketbol simülasyon video oyunu olan NBA 2K15, 2K Sports tarafından basılmış, Visual Concepts tarafından geliştirilmiştir. NBA 2K serisinin onaltıncı oyunu olan oyun, 2K14 devamı niteliğindedir. Ekim 2014'te Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. NBA 2K13'ün üç kapağından birisi olan Oklahoma City Thunder'dan Kevin Durant, NBA 2K15'de ise solo olarak kapak olmuştur.

Oyundaki Yeni Özellikler:

Tarama Sistemi;
NBA 2K15, PlayStation 4'teki PlayStation Kamera veya Xbox One'daki Kinect'i kullanarak, oyuncuların yüzlerini oluşturmak için yüzlerini taramasına olanak tanır. 3 Boyutlu haritalama işlemi, oyun deneyimini olabildiğince gerçekçi hale getirmek için oyuncunun yüzünün gerçekçi bir sunumunu oluşturur. Yüzü tarama işlemi yaklaşık 30 saniye alacaktır. Oyuncuların kameraya çok yakın (6-12 inç) olması ve tarama işlemi sırasında başlarını 30 derece sola ve sağa çevirmesi gerekiyor.

MyCareer Modu ve Yükseltme Sistemi
Yeni nesil sistemler (Xbox One, PS4 ve PC) için, MyCareer Modu mentor ve yükseltme sistemi gibi yeni eklemelerle yenilenmiştir. Oyuncunun MyPlayer'ı oyun öncesi ve sonrası ekibin lideri ile konuşur. 2K daha derinlemesine bir kullanıcı deneyimi sağlayan oyun seslerini hayata geçirdi. Bu özellikler, MyCareer moduna entegre edilmek üzere daha büyük bir "storyline" izlemeye izin veriyor. MyCareer, ayrıca onaylama anlaşmalarından daha fazla para kazandıran, zorlukları tamamlayan ve rozetleri (bronz, gümüş ve altın gibi) içeren yeni bir yükseltme sistemi kullanıyor. Bununla birlikte, Next Gen sistemlerde, oyuncular playoff istatistiklerini veya playoff ağacını görüntüleyemezler.

Koçluk Tavsiyesi
MyPlayer'ın oyun alanı performansına dayanan gerçek zamanlı geri bildirim sağlayan yeni bir koç memnuniyet sistemi getirildi. MyPlayer'a, Los Angeles Clippers'ın baş antrenörü Doc Rivers tarafından mentorluk yapılır ve oyuncu performansına dayalı olarak övgü ya da öğüt verir.

Oyun, 4 Şubat 2015'e kadar 5,5 milyon adet sattın. Ağustos 2015 itibarıyla 7 milyon adet satmıştır.

NBA 2K15 Sistem Gereksinimleri

NBA 2K15 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit ya da daha iyisi
İşlemci: Intel Core2 Duo ya da daha iyisi
RAM: 2GB RAM ya da daha fazlası
Grafik kartı: DirectX 10.1 uyumlu (512 MB) ya da daha fazlası
DirectX: Version 11
Sabit Disk: 50GB ya da daha yükseği
Ses Kartı: 9.0c uyumlu

NBA 2K15 Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows 7 64 bit ya da daha iyisi
İşlemci: Intel Core i7 ya da daha iyisi
RAM: 4GB RAM ya da daha fazlası
Grafik kartı: DirectX 11.0 uyumlu(2 GB) ya da daha yükseği
DirectX: Version 11
Sabit disk: 50GB ya da daha fazla
Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu

 

Ekli dosyalar

Üst Alt