NC Tekrar Aktif olucaktır. Sunucu daha güzel ve türkce komutlar olucak sunucu kapalıdır suan !

Pet sistemi gelsinmi?

• Gelsin

Kullanılan: 11 52.4%
  • Gelmesin

Kullanılan: 10 47.6%

• Kullanılan toplam oy
    21

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
survival değil faction :D

FerdiCix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
26.06.2017 yazmissin daha ip yok

KingplayerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival suncuyu baya kişi yanlış anlıyor.Survival dediğin tek kit claim olur(hatta oda olmamalı arsayı zor almalı),tarımla,hayvancılıkla uğraşırsın market vb. şey olmaz öyle taş kazarkende rasgele elmas fln gelmez

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival suncuyu baya kişi yanlış anlıyor.Survival dediğin tek kit claim olur(hatta oda olmamalı arsayı zor almalı),tarımla,hayvancılıkla uğraşırsın market vb. şey olmaz öyle taş kazarkende rasgele elmas fln gelmez
Yorumunuz icin teşekkurler ama sizin dediginiz yapsak bile sunucumuz tutulmaz herkes bu şekilde yapıyor :)

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Selamun aleyküm,
Sunucu konusu çok acemi olmuş. Yani textcraft usulü yazı stilleri vs vs vs. Karışık gözüküyor.
Sunucun bi farkını göremedim yani neyle öne geçmeyi planlıyorsunuz ?
Yorumlar olarak güzel yorumlar veriyorsunuz, başarılar diliyorum fakat maplarınızdada ciddi sıkıntılar var. Konunun linkini önceden verip bununlamı çıktınız karşımıza anlamadım.

Ve son olarak dikkatimi çok çekti, yetkili kadrosunda lctr ekibi falan yazmışsınız, sanarsınız lctr türkiyenin en iyi en süper sunucusa da bakın bizim sunucumuzda yardım ediyor bunun için geliyor gibi olmuş...

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamun aleyküm,
Sunucu konusu çok acemi olmuş. Yani textcraft usulü yazı stilleri vs vs vs. Karışık gözüküyor.
Sunucun bi farkını göremedim yani neyle öne geçmeyi planlıyorsunuz ?
Yorumlar olarak güzel yorumlar veriyorsunuz, başarılar diliyorum fakat maplarınızdada ciddi sıkıntılar var. Konunun linkini önceden verip bununlamı çıktınız karşımıza anlamadım.
Öncelikle yorumunuz icin teşekkurler maplarımız yenilendi bi tekrardan baksanız ? konu güncellendi ! simdi kasa sistemi filan ekledik ve daha gelecek sistemlerimiz var :)

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Öncelikle yorumunuz icin teşekkurler maplarımız yenilendi bi tekrardan baksanız ? konu güncellendi ! simdi kasa sistemi filan ekledik ve daha gelecek sistemlerimiz var :)
Benim anlatmak istediğim farklı hocam, diğer yorumun alt paragrafınıda okuyabilirsiniz. Ben pek güzel bir şey göremedim açıkcası. Build bilgim 0 olmasına rağmen we yükleyip cyl kodlarını falan kullanmayı bende becerebilirdim o derece vahim durumda şuanda mapınız. Mapperinizi bir an önce değiştirmeniz ve gelişiminizi kasa/kutu bunlar haricinde yapmanızı tavsiye ediyorum.

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim anlatmak istediğim farklı hocam, diğer yorumun alt paragrafınıda okuyabilirsiniz. Ben pek güzel bir şey göremedim açıkcası. Build bilgim 0 olmasına rağmen we yükleyip cyl kodlarını falan kullanmayı bende becerebilirdim o derece vahim durumda şuanda mapınız. Mapperinizi bir an önce değiştirmeniz ve gelişiminizi kasa/kutu bunlar haricinde yapmanızı tavsiye ediyorum.
Yorum yapmadan önce konuyu inceleseydin iyice? bügün sunucumuz aktif gelince bakarsınız . :cay: :)

Suanda yeni bir sistemlerle ugrasıyorum ve cok güzel bi sunucu olacak

Lctr yazmamım sebebi tek basıma yönetiyorum serveri tek basıma yapıyorum ve yazmamım sebebi Thedarklast küzenim onun icinde sunucuda yardım ediyor lctr yazmamım sebebi buydu lctr en büyük serveri ve bize yardım ediyor demedim lctr ekibinden Thedarklast dedim konuyu iyi incelleyin iyi günler !

ve lctr türkiyenin en iyi serverlerinde birinci ? yalanmı ? alla alla :) :cay: :)

Sunucu aktif !

Konu güncelll ! Sunucu buildleri gelistiriyor ! yeni spawn yakında aktif !

Nc Cok yakında Aktif ! Sunucu suan kapalı ! Türkce komutlar olucak Sunucu acılıs Yakında !!!