Neden Bu Kadar Az Harita Var ?

Raptork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar sorum başlıktaki gibi ? yani forumdaki artık söylenen maplerin %50 'si tamamlanmamış, tanıtımı yapılıyor ve asla tam sürüm olmuyor kalan %30-40 civarıda pek uğraşılmamış tarzda ? Sizce bunun sebebi nedir ? (Yeni bir dedektiflik mapi üzerinde uğraşıyoruz bu arada onuda söyliyim :D )

TurkSemih

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aslında ben uğraşıyorum . Ama olmuyor . Bende biliyorum 2 komut bloğuyla "/say @p kazandı" yazmayı . Ama olabildiğince güzel yapmaya çalışıyorum . Zaten Super Heroes Challenges çok uzun sürecek . 5 Süper kahraman , hepsi için 20 farklı bölüm . Hepsinin son bölümünde 1 Boss . Biraz sabredersek aslında çok güzel projeleri var hepimizin .

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Planetminecraft >> projects zor bir şey değil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Raptork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında ben uğraşıyorum . Ama olmuyor . Bende biliyorum 2 komut bloğuyla "/say @p kazandı" yazmayı . Ama olabildiğince güzel yapmaya çalışıyorum . Zaten Super Heroes Challenges çok uzun sürecek . 5 Süper kahraman , hepsi için 20 farklı bölüm . Hepsinin son bölümünde 1 Boss . Biraz sabredersek aslında çok güzel projeleri var hepimizin .
Dediğin gibi bende uğraşıyorum arkadaşla birlikte yapıyoruz ve 2 kişi bile olsak uzun sürüyor çünkü her yeri ayrı güzellikte vs. dekor etmek gerekiyor iyi sistemler falan. Senin mapinide bekliyorum.
Planetminecraft >> projects zor bir şey değil

Türklerin yaptıklarından bahsediyorum yani bir dolu yabancı map varda bizimde güzel maplerimiz yokmu hiç diye merak ettim. Zamanında oluyorduda baya bir süredir adam akıllı map çıkmıyor. Arkadaşların söyledikleri projeler biterse belki onlar iyi olabilir.

Eren || TheRazorGod

mc.konyacraft.com
En iyi cevaplar
0
Bu mesaj özel sebeplerden dolayı kaldırılmıştır.

Son düzenleme:

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğin gibi bende uğraşıyorum arkadaşla birlikte yapıyoruz ve 2 kişi bile olsak uzun sürüyor çünkü her yeri ayrı güzellikte vs. dekor etmek gerekiyor iyi sistemler falan. Senin mapinide bekliyorum.

Türklerin yaptıklarından bahsediyorum yani bir dolu yabancı map varda bizimde güzel maplerimiz yokmu hiç diye merak ettim. Zamanında oluyorduda baya bir süredir adam akıllı map çıkmıyor. Arkadaşların söyledikleri projeler biterse belki onlar iyi olabilir.
Hayır yok