Neden hergün aynı sunucular açılıyor. ?

Chrinx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok merak ediyorum hergün bir faction sunucusu açılıp 1 aya kalmadan kapanıyor. Ve eskilerinin arasına karışıyor. Neden bu sunucu türlerini yabancılar ortaya çıkarıyor biz neden yeni bir sunucu türü ortaya çıkaramıyoruz ? Hepsinin ismi yabancı sizce neden çünkü tüm sunucu türlerini ilk ortaya atanlar yabancılar. Hergün aynı faction sunucu açılıyor, hergün aynı survival sunucu açılıyor, hergün aynı skyblock açılıyor kasa koyuluyor. Hergün aynı pvp sunucu açılıyor. Paketleride internetten indiriliyor ve direk açılıyor. Neden biz türk sunucuları 1.8 sürümüne bağımlı kaldık neden 1.9 değil neden 1.10 değil neden 1.11,1.12 değil okadar sürüm çıktı biz hala internetten hazır plugin paketi buluyoruz. 1-2 tane builder alıyoruz yapıyoruz çıkarıyoruz sunucuyu sonra eski sunucuların arasına karışıp forum kirleniyor. Artık her önüne gelen bir hevesle internetten hazır paketler indirip sunucu kuruyor. Ve babadan aldığı parayla o sunucuyu açıyor sonra kasa falan ekliyor hep aynı şeyler bilmem /warp lapis bilmem golem spawner adafly gibi saçma şeyler. Neden biz yeni bir tür çıkaramıyoruz. Örneğin denizlerde geçen bir Viking oyunu VikingMinigames dünyada yok. Bıktım artık hergün açılan aynı sunuculardan!! Boşuna hostingler para kazanıyor. Bu işi ticarete dönüştürdü adamlar. Her sunucuda aynı şeyi görüyorum. /warp lapis /spawn /warp orman /rütbeler /sohbettemizle bilmem yanada koyuyorlar featherboard adları değiştiriyorlar alıyorlar hosting açıyorlar saçma bir konu alın size sunucu diyolar. 1.8 oynayıpta hileli olmayan kalmadı boşuna post kasmak amaçlı hile kullanmıyorum falan demeyin. pvp olayını 1.9'a ilk ben geçiricem. Türkiye sunucuları gelişemiyor!!!

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Zaten gerçek hayat fikrini ilk ben çıkardım dünyada gta falan değil gerçek hayat ile gta çok farklı
konumun linkini atabilirim istiyorsan
türkler zaten çıkarabilceği en iyi fikri çıkardı o fikirlede şu an serverler açılıyor daha neyine tribe giriyorsun anlamadım ?