Neden herke"z" gergin?

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Neden herkes gergin? Skript forumunda gezinirken 5 dakikada 2 tane saçma sapan emeğe saygısızlık eden yorumla karşılaştım. Skriptler benim de değil, savunma sebebim benim olması değil yani. Birinde "çok saçma olmuş. kullanan server sahibi olursa bende duamı ederim. ", birinde ise "öncelikle else if kullanmayı öğrenmen gerekiyor" cevapları var. Biraz sakin olun ya.

Şimdi laf edenler olur, bilerek "herkes" kelimesini "herke.z" şeklinde yazdım. Ayrıca neden o kelimeyi sonu z ile biterek kullanamıyorum ?!

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Çünkü insanlar kendilerini çok mükemmel sanıyorlar, empati yapmayı bilmiyorlar. Çünkü hiç kimse bu adam niye böyle bir skript yazmış?, niye paylaşmış?, acaba gelişmek mi istiyor? gibi soruları kafasında düşünmüyor veya bunun yerine veya "geliştirilebilir, şunu şöyle yapabilirdin, burası lag yapabilir, şurasını düzeltebilirsin, hata bulunuyor onu çözmelisin, şu şeyler kendini geliştirmene yarayabilir" gibi yorumlar atmak yerine "çöp, olmamış, üstüne para verseler kullanmam, kötü olmuş, öneceden paylaşılmış zaten" gibi, benzer yorumlar yapıyorlar ve sanırsam bu yorumları atarak insanları kızdırmaktan zevk alıyorlar

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cidden forumun şu anki halinden sen "tarafsız ve yapıcı eleştiri" mi bekliyorsun? Ama bu konuyu açtığını kimse görmesin. Bahsettiğin kişiler aynı zamanda yaptıkları şeye de "eleştiri" adını veriyor çünkü. "Eleştiri kaldıramıyorsan koyma skripti kardeşim" tarzı cevaplar görmek çok olası yani.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Cidden forumun şu anki halinden sen "tarafsız ve yapıcı eleştiri" mi bekliyorsun? Ama bu konuyu açtığını kimse görmesin. Bahsettiğin kişiler aynı zamanda yaptıkları şeye de "eleştiri" adını veriyor çünkü. "Eleştiri kaldıramıyorsan koyma skripti kardeşim" tarzı cevaplar görmek çok olası yani.
Öyle cevap vermeye utanırlar bence böyle bir konunun altına...

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Farkındaysanız karantina milletin dengesini şaşırttı beyler, ondan olabilir belki?

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Eleştiri yapmak için karşındakine saygı duyman gerekir ilk önce. Bu şahısların yaptığı baltalamaktır.

mealican

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gorona var ulan tabi gerginiz, hatunu göremiyoruz deliricem