Neden OP Skyblock

Emek mi? Op mi ?

• Emek Daha Kaliteli

Kullanılan: 23 92.0%
  • Op Daha Kolay

Kullanılan: 2 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

MehmetChik

İnsan beklentisi kadar mutludur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar. Son zamanlarda forumda çok sık bu "op skyblock" türünde sunucu açıldığını gördüm. Bunun nedeni nedir ?. Neden "Op skyblock" daha çok tercih ediliyor ? Emek Mi Tercih ederdiniz ?. veyahut emek türünde bir skyblock sunucusu açacak olsam kimler uğrar ?

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamlar. Son zamanlarda forumda çok sık bu "op skyblock" türünde sunucu açıldığını gördüm. Bunun nedeni nedir ?. Neden "Op skyblock" daha çok tercih ediliyor ? Emek Mi Tercih ederdiniz ?. veyahut emek türünde bir skyblock sunucusu açacak olsam kimler uğrar ?
Çünkü Artık Oyuncular Herşeyin kolayına kaçtığı için ve Kurucular Daha fazla online çekeceğini düşündüğü için op skyblock açıyor
Bana göre op sunucular bir anda parlayan ve anında sönen sunuculardır
Çünkü Bir zaman sonra oyuncular sıkılıyor
Bana kalırsa emek aç az adam olsun temiz olsun

MehmetChik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çünkü Artık Oyuncular Herşeyin kolayına kaçtığı için ve Kurucular Daha fazla online çekeceğini düşündüğü için op skyblock açıyor
Bana göre op sunucular bir anda parlayan ve anında sönen sunuculardır
Çünkü Bir zaman sonra oyuncular sıkılıyor
Bana kalırsa emek aç az adam olsun temiz olsun
Çok doğru. 20 25 kişi olsak yeter aslında bana fazlasında gözüm yok :)

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok doğru. 20 25 kişi olsak yeter aslında bana fazlasında gözüm yok :)
Farkılık Oluşturursan
Sunucuya emek Verirsen (hazır paket kullanmak,hazır map kullanmak gibi)
Sunucunu Kaliteli Yapıp Lagı Engellersen Yaparsan
Saldırıları Engellersen

Neden Olmasın Daha Fazlasıda Olur

MehmetChik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Farkılık Oluşturursan
Sunucuya emek Verirsen (hazır paket kullanmak,hazır map kullanmak gibi)
Sunucunu Kaliteli Yapıp Lagı Engellersen Yaparsan
Saldırıları Engellersen

Neden Olmasın Daha Fazlasıda Olur
Maplar emek,Saldırı Koruması mevcut,hazır paket değil benim seçerek birleştirdiğim paket daha ne istiyorsunuz ? :D.

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maplar emek,Saldırı Koruması mevcut,hazır paket değil benim seçerek birleştirdiğim paket daha ne istiyorsunuz ? :D.
En Önemlisi Lagsız Bir Oyun Olmalı Eğer Sunucuda Lag,bug vb olmazsa %50 Başarılı demektir (bana göre)
Biraz Farklılık katmanız İyi olacaktır Farklı skriptler yükleyebilirsiniz hiçbir yerde olmayan şeylerden

Ve saldırı koruması var diyip geçmeyin test edin Saldırı Anında TPS Düşerse Sıkıntı çıkacaktır

ErenayTuncel

Taş Madencisi
Youtuber
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türk milleti genelde kolay yolu seçtiği , üşendiği için opskyblock tercih ediliyor ama bana sorarsan tabii ki emek skyblock sonuna kadar :uyku:

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
En son 2013 - 2014 yıllarında ağız tadıyla SkyBlock oynadığımı hatırlıyorum herhalde. O zamandan sonra 2015 civarında açılan sunucularda eski sistemlerden eser yoktu. Eskiden Spawner marketten para ile alınır istediğin pasif mobu seçebilirdin oyun içerisindeki marketi dengeliydi oynadığında zevk alabiliyordun. Son zamanlarda milletin bir "Dirt çok önemli elmastan bile pahalı olsun 1 tane dirt bile önemli onun yerine markette kartopu satalım onun farmını yapıp adayı onunla geliştirsinler" mantığını benimsemesi ve git gide Spawner TL ile satılmaya başlaması VIP adını verdikleri eskiden o kadar fazla olmayan ama git gide bu oyunda bile P2W olayını zirveye taşıyan Iron Golem Spawner ve normal şartlarda elde edilemeyen enchant lı itemler viplere skyblock anlamını kaybettiren fly tp vs değişik permler verilmeye başlandı o zamanlarda bozulmaya başlamıştı zaten Türkiye'de skyblock sunucuları.
2015 sonlarında olması lazım @Enderiatus ile Türkiye'de olmayan ve o zamanki alışılmış kolaylığın dışında bu VIP ayrıcalıklarının pek olmadığı diğer sunuculara göre daha zor ama bir o kadar da oyuncuyu oyunda tutacağını düşündüğümüz yeni sistemler ile (CobbleCoin - SkyCoin vs) açtığımız sunucuda aldığımız " Çok zor kardeş bu ney - Kartopu nerede - Madenleri neden alamıyoruz - Golem spawner neden yok - Admin op ver - Açacağın servera bak faction oynarım daha iyi " gibi tepkilerden sonra kitleyi anlamak pek zor olmadı.
Ortalama 2016 yılından itibaren Türkiye'de açılan hiçbir SkyBlock sunucusu bana ve benim gibi eski sistemlere alışmış birisi için oynanabilir durumda değil. Tıpkı eskiden survival mantığı ile çalışan üstüne hammadde eklenip sonradan lapisli sunucu mantığına kaymış faction sunucuların gidişatı gibi skyblock da malesef öyle ve ne yazıkki Türkiye'de bu saatten sonra alışılmış olan mantığı pek değiştiremezsin. Şu anda yaptığın oylamada ne kadar op skyblock oy veren insan sayısı az olsa da zamanında yapılan " lapis olmayan faction sunucuda oynarmısınız " anketlerinden çıkan sonuçlar gibi bunda da fikrini değiştirecek sonuçlar çıkacak ve zor u seçenler bile sen sunucu açtığında oynamayacak bu değişmez bir kuraldır. Kısacası bu saatten sonra sistemi değiştirmek pek mümkün değil.

Donov4n

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türk milleti genelde kolay yolu seçtiği , üşendiği için opskyblock tercih ediliyor ama bana sorarsan tabii ki emek skyblock sonuna kadar :uyku:
Neden Türk milleti, ülkeye göre yargılamayın artık bir ülkenin salağı da olacak zekisi de olacak ama kolay seven kolay sever bu onun öyle böyle olcağı anlamına gelmez. Çok itici gözüküyorsun. Genel olarak yargılayıp lütfen bir şeylerden kurtulmaya çalışma.

Plagetra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OpSkyblock sunucularında, 50 elmas blok spawneri başında saatlerce afk kalıp boş vakit öldüren oyunculara, "Op Skyblocktan ne zevk alıyorsun" diye sorduğumda, aldığım cevap "/warp edit te spawner kasıyoz, afk kalıyoz ada genişletiyoz" oldu.

OP Oyuncuları emek sunuculara girdiklerinde, "Admin sunucuda para kasmak yasak mı ?" "Adakit yok mu, fly yok mu ?" "Spawner yoksa neyle para kasıcaz ?" gibi çaresizliğe düşüyorlar. Spawner başında afk kalıp adaya elmas blok bir şey elde edilmiyor (bilgisayarları saatlerce açık, boşa elektrik parası.). Servere gelip baba parasıyla Vip++++ alıp birinci oluncada bir şey olmuyor. Neden bu tarz düşünceyle oynuyorlar bilmiyorum.Belki de hiç emek tadını alamadıkları içindir.

Ama bu kadar op sunucusu arasında, emek tutturmak o kadar zorken bile emek sunucu açmayı düşünen, emek sunucularını özleyen birilerinin olması çok hoş.

@MehmetAcar_ adam sunucuyu açtı emek skyblock olarak :D
Hatta şurayada bırakıyım.

MehmetChik

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OpSkyblock sunucularında, 50 elmas blok spawneri başında saatlerce afk kalıp boş vakit öldüren oyunculara, "Op Skyblocktan ne zevk alıyorsun" diye sorduğumda, aldığım cevap "/warp edit te spawner kasıyoz, afk kalıyoz ada genişletiyoz" oldu.

OP Oyuncuları emek sunuculara girdiklerinde, "Admin sunucuda para kasmak yasak mı ?" "Adakit yok mu, fly yok mu ?" "Spawner yoksa neyle para kasıcaz ?" gibi çaresizliğe düşüyorlar. Spawner başında afk kalıp adaya elmas blok bir şey elde edilmiyor (bilgisayarları saatlerce açık, boşa elektrik parası.). Servere gelip baba parasıyla Vip++++ alıp birinci oluncada bir şey olmuyor. Neden bu tarz düşünceyle oynuyorlar bilmiyorum.Belki de hiç emek tadını alamadıkları içindir.

Ama bu kadar op sunucusu arasında, emek tutturmak o kadar zorken bile emek sunucu açmayı düşünen, emek sunucularını özleyen birilerinin olması çok hoş.

@MehmetAcar_ adam sunucuyu açtı emek skyblock olarak :D
Hatta şurayada bırakıyım.
Teşekkürler :D. Güzel bir güncelleme ile sizlere daha iyi bir emek deneyimi sunmaya çalışacağız. iyi forumlar

ErenayTuncel

Taş Madencisi
Youtuber
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden Türk milleti, ülkeye göre yargılamayın artık bir ülkenin salağı da olacak zekisi de olacak ama kolay seven kolay sever bu onun öyle böyle olcağı anlamına gelmez. Çok itici gözüküyorsun. Genel olarak yargılayıp lütfen bir şeylerden kurtulmaya çalışma.
Genellikle dedim , senle tartışmaya girmek istemiyorum boş bir insana benziyorsun iyi forumlar