Neden Yürümek Gibi Bi Eziyeti Kendinize Yapıyosunuz?

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Ölmek istiyorsan yapman gereken tek şeydir.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ölmek istiyorsan yapman gereken tek şeydir.
Ya sanki yaşıyor olmanın bir mantığı varmış gibi ölümden bu kadar çok korkuyosunuz, beyni olan adamın kolay kolay ölceğini sanmam bisiklette

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben Kendi Düşünceme Göre Ülkede İnsanların Neden Kullanmak İstemediğini Belirttim.

Ve Son Olarak Bakkala,Tuvalete Felan Sürekli Bisiklet İle Gitme
İleride "Kambur" sıkıntısı yaşayabilirsin.
Koltuklar 4x4 değil Makat Bölgende Rahatsız Edici Durumlar Oluşabilir

Herşeyin Fazlası Bence Zarar :/

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Kendi Düşünceme Göre Ülkede İnsanların Neden Kullanmak İstemediğini Belirttim.

Ve Son Olarak Bakkala,Tuvalete Felan Sürekli Bisiklet İle Gitme
İleride "Kambur" sıkıntısı yaşayabilirsin.
Koltuklar 4x4 değil Makat Bölgende Rahatsız Edici Durumlar Oluşabilir

Herşeyin Fazlası Bence Zarar :/
Kambur olucaksam bunu bisiklet değil bilgisayar yapar günde 16 saat oynadığım oluyor. Bir tartışma olduğu için karşılık veriyorum fazla şey etme :D
Lakin saatlerce bilgisayar ve bisiklette zaman geçiren biri olarak söyleyebilirimki kambur falan ediceğini sanmıyorum en azından beni

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Çünkü biz kendimize acı çektirmekten zevk alıyoruz. :balta:
Mazoşistiz MoruQ

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya sanki yaşıyor olmanın bir mantığı varmış gibi ölümden bu kadar çok korkuyosunuz, beyni olan adamın kolay kolay ölceğini sanmam bisiklette
Senin dediğin hem doğru hemde değil desem yeridir :D Malum bir seviyeden sonra istediğin kadar dikkatli ol trafik kurallarını çiğneyip yok eden sürücüler var :D

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bisiklet kullanmayı seviyorum da , burada bisiklet sürerken aksiyon filmi çekiyorum gibi hissediyorum. Ara sokaklardan gidebiliyorsun ama çoğu taşlı vs. Buralar bol ağaçlı diye patlama riski de yüksek. Ama bol bol bisiklet sürmeme engel olmuyor B) Okula da bisikletle gitmişliğim çok ama benle gelecek arkadaş yok :(

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bisiklet kullanmayı seviyorum da , burada bisiklet sürerken aksiyon filmi çekiyorum gibi hissediyorum. Ara sokaklardan gidebiliyorsun ama çoğu taşlı vs. Buralar bol ağaçlı diye patlama riski de yüksek. Ama bol bol bisiklet sürmeme engel olmuyor B) Okula da bisikletle gitmişliğim çok ama benle gelecek arkadaş yok :(
Her türlü araziye göre bisiklet var, doğru bisikleti alman lazım sadece :D, arkadaş arıyosan bisiklet forumlarında bulabilirsin yada arkadaşlarını asimile et benim foruma yaptığım gibi :D

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ölümün ne zaman geleceğini bilemezsin. Altın elbiseli adam gibi çok iyi bir motosiklet sürücüsü bile o motosiklet üzerinde ölebiliyorsa sen bisiklet üzerinde niye ölemeyesin?

Bu arada ben gün boyunca zaten hiçbir yere gitmediğim için bisiklete ihtiyacım olmuyor. Bakkal ve markete en fazla 20 metre yol gidiyorum. Onun dışındaki hayatım zaten bilgisayar başında geçiyor. Ya da okula giderim ki zaten o zamanlar genelde soğuk olduğu için en iyi seçim yine metrobüsle gitmek. İlla bir yere gideceksem de gideceğim yere yanımda biriyle eğlene eğlene, konuşa konuşa, yavaş yavaş gitmeyi tercih ederim.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ölümün ne zaman geleceğini bilemezsin. Altın elbiseli adam gibi çok iyi bir motosiklet sürücüsü bile o motosiklet üzerinde ölebiliyorsa sen bisiklet üzerinde niye ölemeyesin?

Bu arada ben gün boyunca zaten hiçbir yere gitmediğim için bisiklete ihtiyacım olmuyor. Bakkal ve markete en fazla 20 metre yol gidiyorum. Onun dışındaki hayatım zaten bilgisayar başında geçiyor. Ya da okula giderim ki zaten o zamanlar genelde soğuk olduğu için en iyi seçim yine metrobüsle gitmek.
Ölmekten korkarak birçok şeyi kaçırdığına garanti verebilirim, ayrıca altın elbiseli adam youtube'a video attı bence yalan haber o :/. Bisikletin motora göre ölüm riski bi hayli daha düşük ayrıca

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ölmekten korkarak birçok şeyi kaçırdığına garanti verebilirim, ayrıca altın elbiseli adam youtube'a video attı bence yalan haber o :/. Bisikletin motora göre ölüm riski bi hayli daha düşük ayrıca
Ben ölmekten korktuğumu söylemedim. Sadece ne zaman öleceğini bilemezsin dedim. Bisikletin riski ne kadar düşük olursa olsun sonuçta var. (Ayrıca yazdığım yazıda ölmek istemediğim için bisiklet kullanmıyorum diye bir şey de yazmıyor.)

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her türlü araziye göre bisiklet var, doğru bisikleti alman lazım sadece :D, arkadaş arıyosan bisiklet forumlarında bulabilirsin yada arkadaşlarını asimile et benim foruma yaptığım gibi :D
Bu tarz işlerle takılan bi benim arkadaş ortamında :D Yani forumlarda falan gezmeyi kastettim ._.
4 yıl falan önce migrostan aldıydık işte :p Ortadan süspansiyonlu kimsenin adını duymadığı bi bisiklet. Bizim burada kentleşme var. Şehrin bi kısmı eski haliyken bir yerden sonra bıçakla kesmişsin gibi yüksek binalar ve düz yollarla dolu. Ortalık karışık yani :D

Frodox

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Otobanda emniyet şeridinden geriye doğru trafik akıyor. Gözlerimle gördüm ordan arabalar ters yöne doğru hızlı bir şekilde gidiyorlaar. Yiyosa sür bisikleti orda

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Otobanda emniyet şeridinden geriye doğru trafik akıyor. Gözlerimle gördüm ordan arabalar ters yöne doğru hızlı bir şekilde gidiyorlaar. Yiyosa sür bisikleti orda
Bisiklette uzun mesafe gidiceğimiz zaman bunları göze alarak rotalar hazırlıyoruz zaten

UcanPatates26

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yani yürümek gibi eziyeti çekmemek için sadece taşıtlar yok.
Oturmak Var :kaş:
B A L T A L A N D I N !
B A L T A L A N D I N !