Nedir bu adaletsizlik ?

MrDeichor

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sadece World edit ve World guard komutları bilen onları bile çok eksikleri ile yaşı max 15 olan kişiler hazır plugin paketleri ve hazır mapleri ile sunucuları +20 olurken milletin uğraşılmış sunucusu +20 zor oluyor. Ayrıca öyle çocuklar map hazır değilse bile max bilgileri = //walls,//set komutlarıyla yer yapıyor. Her şey kare. Ayrıca arada //hcyl komutu kullanıyorlar. Genellikle yazın ortaya çıkan bu canlılar vel etleri sunucuya toplmayı çok sever :D. Nedir bu adaletsizlik ? Türkiye niye böyle ? Yurt dışındaki sunucularda böyle mi ? Giriyorum yurt dışındaki sunuculara kaliteli ise tık tık akın akın oyuncular geliyor. İngilizcemi geliştirip yabancı sunucu açıcam. Çıldırdım .s Sizinde yorumlarınızı alabilir miyim ? Haksız mıyım ?

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bizde server actık ılk gun +25 oldu 2. gün 5 kısı zor gorduk yani boyle türkiyede illa server acmicaksin emeklerin karsılıgı alınmıyor malesef o kadar para verıyorsun ama bide bunların 10 yasında acanları var server acıp +25 30 kisi getirebilen ulan bazen dıyorum nasıl yapıyorlar diye ama neyse <_<

CMO

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OnlineMode= Kaldırılması sorunu çözecektir. artık yaşı küçük olan kişiler sunucu açmayacak.

TurkSurvival1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya yine sacma sacma konualr aciyorsunuz yabanci sunuculara giriyorum öylemi diyor
Sonoyuncu var UnioCraft Var HAlen acikmi bilmiyorumda minelyum var bu sunucular baya kaliteli sunucular gidip burada oynuyabilirsin
birde şöyle düşün bütün pluginler ingilizce adamların ana dili ingilizce yani 6 yaşındaki bir cocuk bile config.yml yi cok rahat editliyebilir
türkiyede 250k minecraft oyuncusu var desek bu yabanci ülkelerde bu sayı 15 20m

250k da 10 tane saglam server cıkıyorsa 10m de görünürde olan bütün sunucuların saglam olması normal degilmi ?
lapissiz fakşın lapissiz fakşın diyorsunuz bildigim belki yabanci 1-2 faction serverde madenlerinde elmas bloklar var viplere pro 250 veriyorlar
sen ne bekliyorsun anlamiş degilim

"İngilizcemi geliştirip yabancı sunucu açıcam. Çıldırdım .s " diyorsun açsan bile sen 2-3k user bekleme haa gidip yabancı youtberlere veya minecraft-serverlist gibi yerlere 1-2k $ bayılırsan seninde 2-3k userin olur unutma :)

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısın Haklısın da Türkleri Bu kafadan Kurtarmak Zor İşte Arsa Market Lapis Hammadde Ve Orman Yapıp Sunucu Açıyorlar Hadi Mapları Kendileri Yaptı Desem O da Olmuyor Plugin Paketi Kendinin Desem O Da Olmuyor Yabancılar Bir Sunucu Açıyor 1000 2000 Gidiyor Bizde Olmuyor Niye Sence Su-nu-cu-lar Kö-tü Lapis Lapis Tutturmuşlar bir şey Uzun Süredir Şöyle Hoş Minigamesli Kendine Has Mapları Olan Skriptleri Pluginleri Kendine Has Bir Türk Sunucusu Göremedim Faction Konusunu İzlesem Sabaha Kadar 50 Tane Bildirim Olur Galiba
En hakiki çözüm Almanlar gibi kocaman gaz odaları yapıp bu adamları içine doldurup coşkuyu vermek.

Ne Kadar Deuşuk Sarkılar Dinliyon Sen Teneke Ya Nereden Buluyon [Ama Güzel Oluyor Bak]

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya yine sacma sacma konualr aciyorsunuz yabanci sunuculara giriyorum öylemi diyor
Sonoyuncu var UnioCraft Var HAlen acikmi bilmiyorumda minelyum var bu sunucular baya kaliteli sunucular gidip burada oynuyabilirsin
birde şöyle düşün bütün pluginler ingilizce adamların ana dili ingilizce yani 6 yaşındaki bir cocuk bile config.yml yi cok rahat editliyebilir
türkiyede 250k minecraft oyuncusu var desek bu yabanci ülkelerde bu sayı 15 20m

250k da 10 tane saglam server cıkıyorsa 10m de görünürde olan bütün sunucuların saglam olması normal degilmi ?
lapissiz fakşın lapissiz fakşın diyorsunuz bildigim belki yabanci 1-2 faction serverde madenlerinde elmas bloklar var viplere pro 250 veriyorlar
sen ne bekliyorsun anlamiş degilim

"İngilizcemi geliştirip yabancı sunucu açıcam. Çıldırdım .s " diyorsun açsan bile sen 2-3k user bekleme haa gidip yabancı youtberlere veya minecraft-serverlist gibi yerlere 1-2k $ bayılırsan seninde 2-3k userin olur unutma :)

Yabancı sunucularda (2 sene tek sunucuda oynamışlığım var.) genelde insanlar sohbet muhabbet için giriyorlar.

Oynadığım sunucuda da 15 kişilik kemik grup vardı ama saat farkından dolayı ben 5 kişiye falan rastlayabiliyordum. Sahibi de 25-26 yaşında müzik grubu olan Pizza Hut müdürü bir abimizdi. Facebooktan falan da ekli adam bende.

Bu adamlar 15-20 sunucu kemik alıyorsa siz sohbet muhabbetsiz. Kalite özürlü Türk sunucularınızla kusura bakmayın yabancı sunucularla aşık atamazsınız. (Sunucu da bu arada Towny-idi. Sadece Towny sunucularda oynuyorum ben.) mahkumsunuz 8+ yaş oyunculara ve kuruculara.

MrDeichor

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Geçen sene Premium sunucu açmıştım ancak +5 zor oldu. Türk vel etleri ezberci. Yeniliklere açık değiller.