NEI (Not Enough Items) Sorunu

BONANZA

Demir Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Alakası var ftb ve technic oynuyorum çok uzun süredir. java bilgim var nei deki bazı kodlar değiştirilemiyor programın değişmemesi için ama o kodlar sorun yaratıyor. Bilgisayar sisteminin ingilizce olması lazım ama nei açılır sorun yok İtem alamazsın ama aynı sorundan arkadaşta problem olmuş olabilir.[DOUBLEPOST=1373921371,1373921309][/DOUBLEPOST]Arkadaş item almaya çalışırken bozulmuş olabilir o yüzden yazdım bende

Neadiatre alakası yok dediğinle.Ben windows 8 kullanıyorum.Kardeşimde windows 7 home basic.Benim eski bilgisayar windows 7 ultimate.3 ündede NEI var.sorunsuz çalışıyor.

Çok alakası var Java ingilizce temelli bir program olduğundan dolayı Türkçe işletim sistemi ile senkronize olamayıp bazı modların işlevini sürdürmesine engel olur.
Neadiatre e katılıyorum .

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya konuyu daha uzatmayalımda Benim işletim sistemim Türkçe . NEI hiç hata vermiyor.İtem bile alabiliyorum.Kapanma filan yok.Hata da vermiyor.En az sizin kadar anlıyorum bilgisayardan.

BONANZA

Demir Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ya konuyu daha uzatmayalımda Benim işletim sistemim Türkçe . NEI hiç hata vermiyor.İtem bile alabiliyorum.Kapanma filan yok.Hata da vermiyor.En az sizin kadar anlıyorum bilgisayardan.

Tekkit classic (1.2.5) sorun yok ama tekkit lite tekkit te (1.4.7) NEİ sorunlu eğer bana diyorsan ki İşletim sistemim Türkçe ve 1.4.7 de NEİ çalışıyorsa bana bu iddianı kanıtla çünkü kaç yıllık mod oyuncusuyum java dili biliyorum ben bu sorunu şuana kadar çözemedim bana bu iddianı kanıtlarmısın ?

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya sen bizim tekkit lite servera gel hamachili.Video çekerim bozulmadığını kanıtlamak için.