Neon Online Faction Sen Yoksan 1 Kişi Eksiğiz !

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
NeonOnline - Faction Server

Serverin Ram'i 2 GB dir.

Kurucu Skype : Arda BİNGÜL -NeonOnline-

Server Sürüm : 1.7x = 1.7.2,1.7.3,1.7.4,1.7.5
Server İp : NeonOnline.axitrbilisim.com:1162

Servere Girince Beni Demara Getirdi Derseniz Mutlu Olurum :)

Warplar : [Bütün Warpları Koymadım.Bunlar Önemli Warplar]
Spawn :

Craft :

Hapishane :

Market :

Lapis :

Orman :

MobArena :

Hammadde :

Jail :

Arena :

Servere Herkesi Bekleriz!

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Axitr ve lapis diyosun ?

İyimisin sen ? :eek:

(Bonimax hesabım kapandı bu hesapla giriyorum)

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1 Axitr
2 Axitr'nin Mapi
3 Noluyoruz Abi Bu Nasıl Bir Server :S

1.) Bu yorumda haksızsın. Adamın parası olmadığı için dandirik bilişimden alıyor olabilir. yoksa o istemezmi nitradodan batıhosdan yktden almak ?
2.) Haklısın
3.) Haklısın

NovaEdge

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kale 1 Mapi AxiTR'nin Mapini Kullaniyorsunuz User Cekemeyebilirsiniz [Benim Açımdan]
Ve AxiTR İle Lapismi :D :D Gercekten Yerlerdeyim Suanda :D

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hepinize Hak Veriyom :D Server Kapandı Zaten Konuyu Kilitleyebilirsiniz veya Silebilirsiniz. :creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper:

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2009 a döndük sanırım

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi