#NerdeOEskiGünler

#NerdeOEskiGünler?

• Bilemiyorum, fikrin varsa banada yaz.

Kullanılan: 4 36.4%
  • Kaybolduğum yolda kaldı.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayatım devam ederken geçmişin yolunu bırakıp gitmiştim ve şimdi bulamıyorum.

Kullanılan: 2 18.2%
  • Hemen Arkanda!

Kullanılan: 2 18.2%
  • :(

Kullanılan: 3 27.3%

• Kullanılan toplam oy
    11

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
K. Moderatörü
Steam
Minecraft
Xbox
PluginerTR
PSN
PluginerTR
Eski günlerin hangi yolda tıkanıp kaldığını bana birisi açıklayabilir mi? Hemen o yola doğru gitmek istiyorum.

Black Desert Online

tugraofset741

Zombi Katili
Elitliğe geçilen dönemde. İnsanlar ingilizce kelimeleri daha çok ağzına almaya başladığı zamanlar. İnsanlar bir parkda 1 liraya içebileceği çayı sırf 2 ışıklandırması var diye güzel gözüken yerden 5 liraya içmeye başladığında. Geçenlerde bir veri gördüm. Veride Ülkeniz savaşa girecek olsa seferberlik ilan etse gelir misiniz diye soru sormuşlar. Türkiyenin oranı %75 vietnam ın oranı ise %97-98-99 gibi rakamlar. Sizce sebebi ne bence sebebi bu elitlik. Savaşla hiçbir şey kazanamazsınız diyorlar gelmiyorlar. Sizin düşüncelerinizi bekliyorum iyi forumlar.

E_N_E_S

Wattpad: Vahşi Dost (Sezon 1)
Ayın Üyesi
Steam
Minecraft
Elitliğe geçilen dönemde. İnsanlar ingilizce kelimeleri daha çok ağzına almaya başladığı zamanlar. İnsanlar bir parkda 1 liraya içebileceği çayı sırf 2 ışıklandırması var diye güzel gözüken yerden 5 liraya içmeye başladığında. Geçenlerde bir veri gördüm. Veride Ülkeniz savaşa girecek olsa seferberlik ilan etse gelir misiniz diye soru sormuşlar. Türkiyenin oranı %75 vietnam ın oranı ise %97-98-99 gibi rakamlar. Sizce sebebi ne bence sebebi bu elitlik. Savaşla hiçbir şey kazanamazsınız diyorlar gelmiyorlar. Sizin düşüncelerinizi bekliyorum iyi forumlar.
Aslında bu savaşa gitme oranlarının birinci sebebi ülke insanlarının görüşleri. Vietnam daha askeri bir toplum fakat Türkiye böyle değil. Sanayisiyle gelişmiş(!), daha demokratik(!) bir ülke.
Evet, savaşla hiçbir şey kazanılmaz. Önemli olan diplomatik ilişkilerdir. Sen bi' ülkeyi sadece savaşla böleceğini ya da yok edebileceğini mi sanıyorsun? Dünya'daki tüm savaşlar aslında diplomasiyle kazanılmıştır.

xSynapseFan

Zombi Katili
Ruh Hali
Steam
O eski dönemler eskide kaldı be gülüm. Yeni jenerasyon ile gümbür gümbür geliyorlar.

GodofMilker

Bedrock Kaşifi
Aslında bu savaşa gitme oranlarının birinci sebebi ülke insanlarının görüşleri. Vietnam daha askeri bir toplum fakat Türkiye böyle değil. Sanayisiyle gelişmiş(!), daha demokratik(!) bir ülke.
Evet, savaşla hiçbir şey kazanılmaz. Önemli olan diplomatik ilişkilerdir. Sen bi' ülkeyi sadece savaşla böleceğini ya da yok edebileceğini mi sanıyorsun? Dünya'daki tüm savaşlar aslında diplomasiyle kazanılmıştır.
İnsanların birbirinden haberdar olmadığı toplumlarda bir toplumu hiç diplomasiye girmeden katledersen gayet kazanmış oluyorsun :(