Nerede O Eski Oyuncular ? | Çıldırmış Tartışma Konusu :S

RazAssassin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Bak genç adam,zombileri sevmem onlarda beni sevmez.
Uzak dur benden,şanlı bir tarihimiz olsada bizimde yaptığımız hainlikler var.
Sadece bayrak kaldırmasını biliyorsunuz.
Nerde ilim ?
-Elin evladı java yazıyor sizde burda çay muhabbeti yazıyorsunuz.
Nerde kuvvet ?
-Elin evladı 2 kişi öldü diye bütün ülkeleri sarsıyor,her türlü polisi kullanıyor biz 20 şehit verince 10 kişi Kızılayda yürüyüşe gidiyoruz.
Nerde güzellik ?
-Kaşınız birleşik,ağzınız bozuk,sarı dişlerinize çay höpürdetip 'Türküz lan' diyip duruyorsunuz.Ben Kürt olsam o tipi görünce tabi dağa kaçarım.

Asil kan öleli çok oldu,çok az kişinin damarlarında akıyorsa oda kişiliğinden akıyordur geninden değil.İnsan olmasını bilende,ilime merek duyanda,kimseden korkmayanda,korkunç görünmeyende.

Bana burda Türkçülük yapma sadece ırkçı bir çocuksun,Türk olmak hakkında hiçbir bilgin yok.

Son mesajım sana,zombi işlerini çok sevmiyorum.Sen turan,turan diye ömrünü çürüt ben dünyayı değiştireceğim.
Değiştirince görüşürüz hala mal mal bir oyunla uğraşınca kendini bir şey sanıp dünyayı değiştirebilcegini sandıran şey ne böyle? Birleşik kaş vs diyorsun.Ülkücü gençlere dikkat et.Çok nadir böyle.Bende dahil (egolu değilim) düzgün giyinen kendime dikkat eden bir insanım.Bu arada söylenecek çok söz var ama telefondan giriyorum.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Bence açılsada tutmaz gibime geliyor ^^

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
Konu Düzenlenmiştir Lütfen Okuyunuz.

Ve Not: Daha Önce Baltalama Amaçlı Yorumlara Cevap Vermeyeceğimi Belirttim Ancak Hala Konuyu AçaN Nerde Diyen Birisi Var

Not2: Zaten Konuyu İyice Şaşırttınız. Bu Bir Danışma Konusuydu Tartışma Değil

Son düzenleme:

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değiştirince görüşürüz hala mal mal bir oyunla uğraşınca kendini bir şey sanıp dünyayı değiştirebilcegini sandıran şey ne böyle? Birleşik kaş vs diyorsun.Ülkücü gençlere dikkat et.Çok nadir böyle.Bende dahil (egolu değilim) düzgün giyinen kendime dikkat eden bir insanım.Bu arada söylenecek çok söz var ama telefondan giriyorum.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
her şey ilimle baslar, adam yapıo kendinide geliştirir dunyayıda değiştirir .

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Saf kan kalmasada Türk genlerine sahip biriyim,sadece kendi ırkımın bu kadar düşmesini yediremiyorum.[DOUBLEPOST=1429795154,1429795047][/DOUBLEPOST]
Ne kadar kaliteli olursan ol,istisnalar kaideyi bozmaz.
10 kişi için 1000lerce çocuğu kabul edecek,onların sorunlarıyla ilgilenecek ve çıkardıkları sorunları düzeltecek değilim.(Önceden olsa yapardım fakat cidden kendimi harcamaya değmez,yoruldum)
Yanlız değilsin... O hissi ben de yaşıyorum... Hangi sunucuya girsem aynı durum.
Sürekli kendime aynı soruyu soruyorum... "Neden Türkler bu hale geldi?"
Çok şükür Türk'üm ve Türk olmayı seviyorum.
Ama Türk'lerin (Çoğu) son zamanlarda aşırı derecede düşmesine katlanamaz oldum.
Gerçek Türkler böyle diyorum kendime sürekli. Ciddiyim ödeme seçenekleri yüzünden premium alamama sorunum olmasa şu Türk serverlerde bırakın dakikayı 1 saniye bile durmam.
Eskiden taşı sıksa suyunu çıkaran Türkler, Şimdi yabancı forumlarda istenmez oldu. Yabancı forumlarda Türk'üm demeye korkar oldum.

Son düzenleme:

EminG

En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Burada Tartışılacak bir konu Yok bence Çünkü Hepimiz Aynı Düşüncedeyiz.
Türk Oyuncular Arasında Çok Az Adam Gibi Adam Var.

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Tek sorun hile mi sanıyorsun sen dostum ?
Duyarsızsınız,Emeğe saygınız yok,Ağzınız bozuk,tavırlarınız çocuksu,tembelsiiniz kıçınızı kaldırıp iki satırı okumadan hemen milletin eteğine yapışıp yardım dileniyorsunuz,insan kullanmayı seviyorsunuz,cahilsiniz(keşke ölseniz(!)),cimrisiniz,bir konu hakkında hiçbir halt bilmeyip direk parayla her şeyi kazanabileceğinizi,alabileceğinizi sanıyorsunuz.
80 liradan 12 lira kazanan biriyim ben.Yabancı bir sunucu açıp 80 Dolardan 200 lira almak bence daha mantıklı,en azından yazdığım kaç bin satır kodun emeğini hak etmiş olurum.

Ve bu arada evet sırf Türk olduğu için banlayabilirim birini.
Çünkü herkes Türk olabilir fakat kan'ı asil yapan insandır.
Buna da katılıyorum... Hem de fazlasıyla. Senle meğerse aynı şeyi hissetmişim, ancak bu fikirde yanlız olduğumu sandığım için hiç söylememiştim. Şimdi benle aynı fikirde birini gördüğüm için içimdeki düşünceleri açıyorum:

"Ne emeğe saygı kaldı ne de insana saygı. Artık dolandırmak, kandırmak sunucularda sıradan oldu... Açıkça söyleyeyim insan haklarına kafayı takmış biriyim ve artık şu dolandıran, kandıranları gördükçe onları boğasım geliyor. Onlara karşı içimdeki nefreti maddesel olarak gösterebilseydim evrenin %50'sinden fazlası o maddeyle dolardı. Ya kardeşim kazanacağın para hadi en fazla 50 bin TL olsun diyelim dolandırmayla, Onu yiyebileceğini mi sanıyorsun? Hadi onu geçelim Türk'lerde ne Programcıya, ne de emek verene saygı kalmadı. Bunu çoğu zaman söylüyorum, Türk'lerdeki şey hazırcılık. Programcı programını kendisi üretir, başkalarına muhtaç olmaz. Hadi bakalım bir tane Türk program yok doğru düzgün... Saysak Türk yapımı programları bir elin parmağı kadar ancak var. Hazırcı olmuşuz kardeşim hazırcı. Bir fikir üretelim bir şeyler üretelim yok. Yabancılar üretsin biz yiyelim... Oh? sonra neden onlar gelişiyor da biz gelişmiyoruz. Kardeşim sen kendini geliştir fikirler üret bakalım kim gelişiyor kim gelişmiyor. Yabancılar neden gelişti biliyor musunuz? FİKİRLERE saygı duydukları için. Bizde ise nasıl? Hoşumuza gitmeyen bir fikri gördük mü "SAÇMA" ibaresini yapıştırıyoruz. Fikirlere saygı duyulsaydı o "SAÇMA" dediğiniz fikirlerden yeni fikirler, o yeni fikirlerden de yeni fikirler doğardı. İşte gelişim bu şekilde olur. Tabii ki ne yazsam boşuna olacak büyük ihtimal, boşu boşuna kafa patlattım bunlar için... Ben bir şey desem de yine aynı kişiler aynı davranışlarına devam edecekler... Sonra neden yabancı forumlar Türk'leri banlıyor... Bunun cevabını emin olun siz onlardan daha çok biliyorsunuz..."

Teşekkürler @TheProfessional, benle aynı sorundan yakınan biri olması, ne demek istediğimi anlayacak birinin olması beni sevindirdi
Açacağın yabancı sunucunun başarılı olması dileğiyle...

Son düzenleme:

EminG

En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Yoğun tartışma Üzerine Konuyu Bu Konuda Bir Tartışma Konusuna Dönüştürüyorum :D

Dul Bırakan

Ďℍ₰ ƐXƬΛSY ☠™ //// ƵŦ|☪ Naked™
En iyi cevaplar
0
Yanlış Yer :S

Son düzenleme:

okimacera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese iyi oyunlar yakında o eski sunucularda biri geliyor bekleyin bizi :)