NETHERDE KAYBOLDUM!!!!

oğuzhan145145

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben portal yaptım nethere sonra netherde bi baktım fortressin içinde doğmusum ne sans ama derken blaze spawnırı fln gordum nether wart topladım sonra eve doncem diye portala atladım ve bom! bi magrada canlandım evimi bulamıyorum yardım edin

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bir pusula yap ve o seni oyuna basladigin yere götürsün o olmaz diyosan endersandik yap esyalari ona koy öl canlandigin yerde bir endersandik koy esyalarin orda olacak oyuna ilk basladigin yerden evini bulamam diyosan geçmis olsun yeni ev yap :D

oğuzhan145145

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
tmm anladım neden oldugunu ben portala girerken cıkısı kapatmışım :D haliyle baska bi yerde canlandım

Smineate

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pusula veya harita yap yada ender sandık sonra öl (ender sandık için obsidiyen lazım onun içinde diamond picaxe onun içinde 3 elmas lazım ve odun lazım obsidiyen içinde kova,lav ve su lazım kova için 3 demir lazım fln fln) :D :D :D

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Pusula veya harita yap yada ender sandık sonra öl (ender sandık için obsidiyen lazım onun içinde diamond picaxe onun içinde 3 elmas lazım ve odun lazım obsidiyen içinde kova,lav ve su lazım kova için 3 demir lazım fln fln) :D :D :D
en önemli mezemeyi unuttun blaze cubugundan yapilan blaze atesi :D

Usta_Gardiyan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bende netherde kayboldum ama yanımda sadece altı obsidyen var evimin kordinatlarıda var ama portal yapamam nolur yardım edin