NeveseRC Wsden Korkup CariverSpring yani Alper_BeyEfendi'den Kaçarken :D

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Savaş kurallarına göre kaçmak aykırı bir şey değil, kovalayacaksın.
Attığın resimlere de göre kaçılabiliyorsa aykırı bir durum yok.

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
WS'den korktu kaçtı diyor ben evin içinde evi düzenliyorum alper senin kafanı yaşamak isterim.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İşte sonra neden Türkiye'de PVP gelişmiyor...

Alper_BeyEfendi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klan ws atıyorduk oyuna sen girdin speed hack açmışsın o ara geldin wsye 2 - 3 kişiyi kestin sonra herkes sana hack dedi 1v1 atarken yine hileni açmışsın bizimkiler dalmış sana sonra skypeden konuştuk falan sen Emreye laf attın emreye yapan bana yapmıştır zaten bende sana attım falan sen bana hakaret ediyorsun falan dedin sabah Hatıylamıyorum ama ettiysem ne ypaıcan dedim sorna sövmeye başladın o ara wsdeydim sende klan evine gidiyordun sanırım wsdekini oldurdum seni kovalarken hemen kaçtın tuzagını açtın ben tam düşüyordum bir blok var oraya düştüm olmedim Noobluk nasıl bir duygu NeveseRC ?

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klan ws atıyorduk oyuna sen girdin speed hack açmışsın o ara geldin wsye 2 - 3 kişiyi kestin sonra herkes sana hack dedi 1v1 atarken yine hileni açmışsın bizimkiler dalmış sana sonra skypeden konuştuk falan sen Emreye laf attın emreye yapan bana yapmıştır zaten bende sana attım falan sen bana hakaret ediyorsun falan dedin sabah Hatıylamıyorum ama ettiysem ne ypaıcan dedim sorna sövmeye başladın o ara wsdeydim sende klan evine gidiyordun sanırım wsdekini oldurdum seni kovalarken hemen kaçtın tuzagını açtın ben tam düşüyordum bir blok var oraya düştüm olmedim Noobluk nasıl bir duygu NeveseRC ?
Yalanlara bak ahaha 2-3 kişi kesmisim emreye laf atmısım :D:D sövmüşüm ahah emre BA1909 sanırım severim iyi çocuk kötülüğünü görmedim.