NiggaNW - Eski skyblock tadı yeniyle buluştu! Kaldığımız yerden devam!

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6

Sunucu IP: nigganw.batihost.com
Sunucu kapasitesi: 50
RAM miktarı: 5GB
Sürüm: 1.8.x - 1.12.x

Sunucu IP: nigganw.batihost.com
Sunucu kapasitesi: 50
RAM miktarı: 5GB
Sürüm: 1.8.x - 1.12.x

Son düzenleme:

PrfSalih

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gücel Güzel Server Başarılarınızın devamını bekliyoruz :) Ve Oynamaya geliyorum

CeziLixx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Hoş. Buildler Güzel Üstüne Eklerseniz Çok Daha Güzel Olabilir. BEN GELİYORUM!!! :D

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Sunucumuz ufak bir bakıma alındı, çökme sorunları üzerinde çalışılıyor.

KoRaYAcaR53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
HERŞEYİ HALLETMEDEN SERVERİ AÇIYORSUNUZ. TAM SEVMEYE BAŞLIYORUM PAT BAKIMA ALICAZ YAPMAYIN KARDEŞİM BUNLARI HERŞEYİ AYARLAYIN ÖYLE AÇIN

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Dostum sunucunun her şeyi ayarlı zaten :) sinirlenmene gerek yok. Oluşan hata bizim tarafımızdan değil hosting tarafından oluşuyor. Bütün testleri yaptık zaten aşağıda atacağım resimden ne kadar uğraştığımı görebilirsin.

Ayrıca şu an sunucu aktif. Giriş yapabilirsiniz. En yakın zamanda bütün sorunları çözeceğimize inanıyoruz.

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu'ya para veren ve vermeyen arasında çok büyük farklar oluşuyor ne yazık ki normal bir oyuncunun golem elde etmesi imkansızken bunu para ile alabiliyorsunuz ne yazık ki p2w işleyen bir sistem

armani

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sunucu guzel gozukuyor ama giremiyorum almanyadan baglanamiyorum yasakli diyor 1 saat'a duzelitrseniz full bugun serverdeyim bekliyorum

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Sunucu'ya para veren ve vermeyen arasında çok büyük farklar oluşuyor ne yazık ki normal bir oyuncunun golem elde etmesi imkansızken bunu para ile alabiliyorsunuz ne yazık ki p2w işleyen bir sistem
Şunu eklemek isterim ki sunucumuzda yeteri kadar vakit geçirmemişsiniz sanırım. Oyun içi aktif olarak kazandığınız puanla spawner kasa anahtarı alabiliyorsunuz.
Golem spawnera gelirsek iron hiçbir şekilde markete satılmıyor aynı zamanda 100 üzerinden 10 puan level verirken taş tuğla 100 üzerinden 8 puan level veriyor. Bize destek olanlara biz de biraz destek oluyoruz tabi ki, ama minecraft sunucularının hepsinde olan bir durum bu sunucuların kirası var başka bedelleri var. OP gibi sunucularda oynayıp parayı döküp zengin de olabilirsiniz. Size kalmış bir şey. Yada parayla ban açıp parayla yetki alabilirsiniz başka sunucularda :)

sunucu guzel gozukuyor ama giremiyorum almanyadan baglanamiyorum yasakli diyor 1 saat'a duzelitrseniz full bugun serverdeyim bekliyorum
10dk içerisinde tekrar deneyiniz.

_k4TiL_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sw ye girmek istiyorum ama "is detected. (maybe an error please reconnect your Router)"hatası veriyo nick: _K4TiL_

Son düzenleme:

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
sw ye girmek istiyorum ama "is detected. (maybe an error please reconnect your Router)"hatası veriyo nick: _K4TiL_
Eğer bilgisayarınızda VPN veya DNS değiştiren bir program varsa veya google DNS'ini kullanıyorsanız sunucuya giriş yapamazsınız. Discord adresim üzerinden benimle iletişime geçerseniz kontrol ederiz. : Geik#7278

Sunucuda 2. günden 415 kayıtlı oyuncu olmuştur!

_k4TiL_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğer bilgisayarınızda VPN veya DNS değiştiren bir program varsa veya google DNS'ini kullanıyorsanız sunucuya giriş yapamazsınız. Discord adresim üzerinden benimle iletişime geçerseniz kontrol ederiz. : Geik#7278

Sunucuda 2. günden 415 kayıtlı oyuncu olmuştur!
ben dc kullanmıyorum başka bi şekilde çözemezmiyiz