NIGHTRAİD | Faction'un ÇAĞINI DEĞİŞTİRECEK Sunucu | 1.12.X

KoRaYAcaR53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun zamandır farklı bi sunucu bekliyordum. sanırsam o sunucuya kayıt oldum. hikaye beni benden aldı zaten. build'ler olsun konu tasarımı harita falan çok güzele benziyor inşallah başvurumu kabul edersiniz.aranızda oynamayı çok isterim.

AkinaMiyuki

Eylül Ulusoy
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun zamandır farklı bi sunucu bekliyordum. sanırsam o sunucuya kayıt oldum. hikaye beni benden aldı zaten. build'ler olsun konu tasarımı harita falan çok güzele benziyor inşallah başvurumu kabul edersiniz.aranızda oynamayı çok isterim.
Evet tabii ki,Türkiyede ki Faction anlayışı çok saçma ''kasa açayım,hemen p10 set,pvp gireyim,lapis kazayım.'' oyun bitti bu kadar,başka bir şey yoktu.Biz bunu değiştirdik ve yer de ki taşı bile alabilen bir hale geldik oyun ayarları ile aşırı fazla oynadık.Ekibimizde yaklaşık 6-7 Pluginer 4 Skripter Ve 3 Yazılım Mühendisi mevcut benle beraber.Bugün İlk beta sürüm oyuncularını aldık ve yaklaşık 12-13 Saat süredir oyuna devam ediyorlar.Sabah 4 de bile giren oldu... şu an hiçbir hata bulunmamakta sunucuda =)

AkinaMiyuki

Eylül Ulusoy
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar Cevaplara ''olabilir,yok,bilmem,bilmiyorum,bakarız,bilemiyoruz,olur,tm,ok'' gibi kısa yanıtlar vermeyin seçilmenizi engelliyor.Otomatik olarak eliyoruz...Dikkat edelim! Ayrıntılı yazın.

LeviBey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar , serverinizin hikayesinden tutun kendi sistemlerine kadar her bir noktası , Minecraft değilde başka kodlanmış bir oyun gibi. Faction'da yeni bir çağı bırakın yeni bir oyun çıkarmışsınız.
Servere kaydım onaylanı , şifremi aldım IP hala atılmadı ? İnstagram:Berkequella Discord:BEVKE#9954

AkinaMiyuki

Eylül Ulusoy
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar , serverinizin hikayesinden tutun kendi sistemlerine kadar her bir noktası , Minecraft değilde başka kodlanmış bir oyun gibi. Faction'da yeni bir çağı bırakın yeni bir oyun çıkarmışsınız.
Servere kaydım onaylanı , şifremi aldım IP hala atılmadı ? İnstagram:Berkequella Discord:BEVKE#9954
Kusura bakmayın,+1000 Başvuru var,sistem Otomatik olarak sistem sırasına koyduk,yetişemiyoruz.En yakın sürede Beta Sürümünü deneyeceksiniz,teşekkür ederim söylediğiniz için...

beyza1234

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyunun sistemleri vs. gibi özellikleri epey hoşuma gitti umarım en yakın sürede başvurum görülür.Bu tür serverleri bu zamanlarda bulmak çok zor.

AkinaMiyuki

Eylül Ulusoy
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyunun sistemleri vs. gibi özellikleri epey hoşuma gitti umarım en yakın sürede başvurum görülür.Bu tür serverleri bu zamanlarda bulmak çok zor.

1 gun icersinde basvurunuzu olusturulacaktir.E-mail bilginizide verir misiniz ?Sifre gonderecegiz.

MaskeliFedai

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açık betadan çıkınca herkes girebilecek mi yoksa whitelist devam mı edecek?

beyza1234

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şifredemi Dc den veriliyo?

Son düzenleme: