Nintendo Paid Online Ne Zaman Gelecek, Neler İçerecek?

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Nintendo-Switch-Online-2018_1200x500-1.png

Nintendo Paid Online Ne Zaman Gelecek, Neler İçerecek?
Nintendo yeni konsolunda online içeriklerin 2017 boyunca bedava olduğunu açıklamıştı. Ancak 2018'de kullanıcılar hala online oyunlara üyelik almadan girebildiklerini duyurunca insanlar arasında Nintendo Switch Paid Online'nın iptal olduğu hakkında söylentiler dolaşmaya başladı. Ancak ne yazık ki hayır. İptal olmadı. Çünkü aşağıda bağlantısı verilen sayfa hala ayakta duruyor.
nintendo.com/switch/online-service/

Peki, Bu Gecikmenin Sebebi Nedir?
Benim arkadaşım, bu gecikmenin sebebini söyleyemem. Çünkü aslında bir gecikme yok. Eğer yukarıdaki logoya bakarsanız 2018'in başında geleceği hakkında herhangi bir bilgi yok ve E3'te Nintendo, Switch'in ilk yılında online'nın bedava olacağını söylemişti. Ancak bence burada 2017 yılının sonuna kadar değil, Nintendo Switch'in çıkışından 1 yıl sonrasını kastettiler.

O Zaman Tahmin Edilen Çıkış Tarihi

2018'in Mart'ında Nintendo Switch Paid Online'ı alacağımız düşünülüyor.

Peki Paid Online Neler İçerecek? Paid Online Olmadan Neler Yapabileceğiz?

Öncelikle size Paid Online olmadan neler yaptığınızı anlatayım. Nintendo Eshop'a erişebilir, arkadaş ekleyebilir ve çıkarabilir veya ScreenShotlarınızı paylaşabilirsiniz. Ancak eğer Paid Online'ı alırsanız öncelikle online oyunları oynayabilir, Nintendo Online telefon uygulamasını kullanabilir, Eshop'ta özel indirimlerden yararlanabilir ve en heyecanlandırıcısı Nintendo'nun NES'ten Gamecube'a kadar olan konsollarındaki favori oyunlarınızı indirmenizi sağlayacak bir uygulamaya sahip olacaksınız. Bu oyunlar arasında Baloon Battle, Dr. Mario ve Super Mario 3 var.

Nintendo Switch Paid Online Ne Kadar Olacak?

Nintendo Switch'in Paid Online Rakipleri Xbox Live Gold ve PS Plus'un yıllık 59.99$ karşılık online hizmetlerini 19.99$ yapacağını açıkladı. Benim fikrimi sorarsanız bence almamak aptallık olur. Çünkü Splatoon 2 ve ARMS gibi güzel online oyunları Nintendo'nun serveri olmayan Türkiye'de oynamama rağmen şimdiye kadar serverlarında hiç +50 ping görmedim. Üstelik bu bedava onlinedaydı. Paralı online'nın ne kadar iyi olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum.
Peki, sizin fikirleriniz ne? Sizce Nintendo Paid Online yeterli olacak mı? Yoksa biz Nintendo Wii'deki gibi bir facia'ya mı sürükleyecek?

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Konun güzel olmuş, ellerine sağlık.