NirolaCraft (1.7.2-1.7.5) Gücünü Göster!

Server'i beğendiniz mi ?

• Evet

Kullanılan: 2 40.0%
  • Hayır

Kullanılan: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Okuzan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SERVER HACKLENMİŞTİR SERVERİN TÜM DOSYALARI SİLİNMİŞTİR ARTIK BÖYLE BİR SERVER YOK :(
İp:
NitrolaCraft.nitrado.at - 5.62.126.122:10400
(Server Alımları düzenlendi artık huzurlu bir server sunacağız serveri baştan yapıyoruz)
AMAÇ
Amacımız büyük bir hizmet verip Türkiye'ye eğlence amaçlı hizmet vermektedir
Kaynak
"Nitrado"
adlı "Ön Ödemeli Oyun Server"'inden alınmıştır.Ancak server kalitelidir kaçırma tat bu eğlenceyi!
Tarihçemiz
Daha önce 25 tl'ye server açıp yaşamımıza başlamıştık bu devamıdır (adı BlueCraft'tı)
Alımlar
Alımlar bitmiştir....!
BİLGİ:
NORMALVİP:10 TL ADAMVİP:25 TL NİTROLAVİP:40 TL'DİR. Küfür etmek yasaktır,Pvp'den kaçarsanız olan size olur itemleriniz düşebilir! bug bulupta söylemezseniz 100 K borçlanırsınız!

+BONUS BİLGİ: Lapis otomatik yenilenir,"Adalet" vardır, küfür edene mute, hak yiyene jail atılır arkadaşlar.(Dalga geçmiyorum) +SÜRÜCÜ KURSU EKLENDİ!
Geldik Resimlere aşağıya bakmanız yeterli server yeni olduğu için (29.07.2015) tam resimler yoktur.!

Son düzenleme:

ozan419

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kötü server + Yetersiz anlatım + Adminler çok kendini bilmiş.

Okuzan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Alımları düzenlendi artık huzurlu bir server sunacağız serveri baştan yapıyoruz[DOUBLEPOST=1438190286,1438185909][/DOUBLEPOST]
Kötü server + Yetersiz anlatım + Adminler çok kendini bilmiş.
Server Alımları düzenlendi artık huzurlu bir server sunacağız serveri baştan yapıyoruz

Son düzenleme:

DeadBarbarian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş alım varsa skype verdim rehber mod reklamcı olarak iyiyim ama builder pek iyi deilimdir