Nitrado Pişmanlıktır

Unliforce

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nitrado webspace - alan adı kesinlikle almayın sitem çökmüştü bende sebebini nitradoya yazdim ticket olarak hem alman ekibe hemde Türk ekibe daha hızlı olsun diye alman ekibiyle konuştum ve bana siteme saldırı geldini söyledi cumartesi günü bende tamama sitemi açin yazdim onlarda saldıran kişileri üst kurumlara ileticez dediler sabırla bekelyin dediler 3 gündür bekliyorum ticketlerimede cevap vermiyorlar ayirca Türk nitrado ekibine yazdim atar yaptılar ilk onlara yazdıysanız onlarla konuşun felan yardim etmiyorlar sitem google'da gerilemeye başladı 3 gündür bekliyorum Türk ekipte hayla atar yapiyor. Nitrado'yu tavsiye etmiyorum...​

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Siteye yarım saat bile Google botları tarafından ulaşılamamasının ne kadar tehlikeli olduğunu biliyorum. Olabildiğince hızlı başka bir sunucuya geçmeni öneririm.

Unliforce

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Siteye yarım saat bile Google botları tarafından ulaşılamamasının ne kadar tehlikeli olduğunu biliyorum. Olabildiğince hızlı başka bir sunucuya geçmeni öneririm.
FTP'yle erişim sağlıyamiyorum sunucuyu kilitlediler yedekiğimde olmadı için bir şey yapamiyorum

Unliforce

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sinir bozucu. Almanya'nın üzerine yürü dosyaları teslim etmeleri için istersen.
Ticketlerime cevap vermiyorlar 2 gündür ticket cevaplarını bekliyorum forumdan yaziyorum burdan bir şey yapamayız diyorlar ne yapacağımı şaşırdım skype'tan yaziyorum almancam olmadı için konuşamıyorum Türk ekipte hala atar yapiyor yardim edin konuşun diyorum yok diyorlar

OsuranJIJEK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ticketlerime cevap vermiyorlar 2 gündür ticket cevaplarını bekliyorum forumdan yaziyorum burdan bir şey yapamayız diyorlar ne yapacağımı şaşırdım skype'tan yaziyorum almancam olmadı için konuşamıyorum Türk ekipte hala atar yapiyor yardim edin konuşun diyorum yok diyorlar
sende onlara bot at

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
Alman ekibiyle iletişime geçtiysen oradan devam ettirmeye çalış, yoksa o yedekleri unutmaya başla

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
Firmanın nasıl bir çalışma prensibi olduğunu bilmiyorum, kişisel yorumum sabırla beklemekten başka yapabileceğin bir şey bulunmuyor malesef