Nitrado Serverlarına FTB Mod Paketi Nasıl Kurulur ?

NitradoTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bir çogunuz Bu oyunu hamachi den oynuyorsunuz ve çok zahmetlere katlanıyorsunuz..
8 TL ye 30 günlük bir server kiraladıgınızda, Sıkıntısız ve zahmete gerek kalmadan, %100 Panel sizde olacak şekilde Modlu bir servera sahip olabileceksiniz.

Ayrıca 8 TL ye sadece Modlu server degil Yanında İster Bukkit İster Vanilla İster Tekkik gibi 15 adet Minecraft Modlarından istediginizide kurarak oynama imkanınız vardır. Hepsi panelde hazırdır ve Ek Ücret Ödemeye gerek yoktur..

Yani Bir Pakette 15 Oyun kiralamış oluyorsunuz. Dilediginizi oynayabiliyorsunuz.
Günlük 10 Backup
1 Oto Tam panel Backup
FTP - McMyadmin - RemoteToolkit Gibi kullanım imkanları.
ve Çok rahat anlaşılır kullanabileceginiz, Panel..

Hamachide Lag'da ve Sürekli serverı kapatmaktan bıkmadınız mı? Nitrado ile serverlarınız lag yapmayacak ve Siz istemediginiz sürece kapanmayadak..

Dilerseniz kofteistkofte kanalının anlattıgı FTB Mod Kurulumunu hep beraber izleyelim :)

Bizi Facebooktan takip edebilirsiniz. Sürekli Çekiliş ve hediye kuponlar dağıtmaktayız.

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Abi ben FTB Lite server açtım online modu false yaptım sonra girmeye çalıştım.Logging in gitti sonra altta done yazisi çıktı.Üstte bir şey yok.Tikladim sonra ana menüye tekrar gönderdi.Bunun sebebi ne ? Kuponlar boşuna gidiyor.4 TL lik kupon harcadım.Olmassa isterim 4 TL lik kupon. NitradoTR

NitradoTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
FTP modlarda işletim sisteminizin dilini ingilizceye cevirmeniz gerektigi söyleniyor.

NitradoTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Elbette. kullanacak olan herkes için aynısı geçerli.

can200170

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba nasıl kupon kazanabilirim ?

NitradoTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kuponları NİTRADO Adının geçtigi Youtube - Facebook - Forum gibi sosyal medyadan Nitrado konularını takip ederek kazanma şansınız olabilir.