Nitrado Yeter :(

CreationEpicTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bugün Nitrado hesabıma girdim ve hesabın kilitli olduğunu gördüm yaklaşık 450 tl para vardı hesap da tam 8 adet 6 gb sunucu ve 2 alan adı vardı ticket açtım telini aradım acmadilar şimdi nababilirim skypemi acamiyorum oyuncular bekliyor 100 online di yardım edebilecek var mi bi fikri olan ?

GorkemFx

>Play.minetix.com<
En iyi cevaplar
0
Eren hesabını kitledilerse seni bot zannetmişlerdir O hesap Zor Açılır İyi Günler

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yav Para Veriyoruz Bide Kilitliyorlar Mı Nasıl İş Bu

Kardesim o kadar para Nitrado'ya verilir mı? Bu kadar bütçen varsa gamehost şirketlerinden alma git normal VDS al yabancı şirketlerden. Ne kadar saçmalık hem fazla para alıyorlar hemde Slot sınırı getiriliyor. Tamamen para tuzağı bu şirketler(şirketse tabi). Kötülemek için demiyorum fakat gerçek bu .

CreationEpicTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardesim o kadar para Nitrado'ya verilir mı? Bu kadar bütçen varsa gamehost şirketlerinden alma git normal VDS al yabancı şirketlerden. Ne kadar saçmalık hem fazla para alıyorlar hemde Slot sınırı getiriliyor. Tamamen para tuzağı bu şirketler(şirketse tabi). Kötülemek için demiyorum fakat gerçek bu .
Bende Yanlış Hostingden Aldığımı Düşünüyordum Zaten Sunucu Önemli Değil İçindeki Paketlerin Ve Maplerin Yedeği Yok Bende Onları Alsam Yeter Zaten.

GorkemFx

>Play.minetix.com<
En iyi cevaplar
0
Nitrado Mefat Artık TS3 Gittim Minecraft İgilenen yok pff

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Büyük ihtimalle tüm sunucularında slot bugu kullandığından dolayı kilitlediler.