NKNETWORK [1.8-1.12] CrazyEnchantments/22 Adet Rütbe/Sohbette Item Bilgisi Gösterme/CS-1.6 Jail Eventi/Klan Turnuvaları | ve Daha Fazlası...

xcazzeri28

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
NKNetwork.batihost.net
Oyun Sürümü
1.8 - 1.12
Sunucu Slotu
70
Sunucu Türü
Faction
156947
156948
156949
156950

156951

---------------------------------------------------------------------------------------

NKNetwork.batihost.net
70 Kapasiteli / 1.8-1.12
Discord: BXahrPs

Son düzenleme:

Pledgemonk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Keşke 1.8 yerine güncel sürümleri tercih etseniz

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sistemler gayet güzel fakat sürüm pek uymamış bu sistemlere bence , başarılar.

İyi Forumlar :)

xcazzeri28

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Keşke 1.8 yerine güncel sürümleri tercih etseniz
öle bir şey yapsak bile herkesin bilgisayarı çok iyi değil mesela benim bilgisayarım max. 1.12.2 rahat oynatır 1.13 ve sonrası optifine ile birlikte drop + 30 fps alıyorum + yorumunuz için teşekkürler

Eseemex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
''Emek server'' mantığını çok yanlış anlayan bir sunucu ama sistemleri başarılı gelişir

xcazzeri28

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
''Emek server'' mantığını çok yanlış anlayan bir sunucu ama sistemleri başarılı gelişir
emek faction diye sölememin nedeni ztn emek sadece ben lv. sistemine göre oyunu bu şekil yaptm insanlar ztn taş kazmayla kazıyor ama sistem ile sölediğiniz şeyler için teşşekkürler sunucuyu 19.30 da açtık 15'den aşşa online düşmedi

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski zamandaki ortamı benim gibi özleyenler için harika bir server. Dibine kadar emek ve kaliteli bir chat. Böyle bir serverın bu devirde olması bile bir nimet bence elinize kolunuza sağlık. :leley::VV:

madxlayna

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu Harika ilk 70 level olarak bunu belirtmek isterim :)) gerçekten emek sunucnun hakkını vermişsiniz zorluğu efsane sabah akşam oynadım mükemmel keyif aldım.Yetkililer cidden ilgililer sunucuyu geliştirmek için çabalayan kişiler her biri... Online yükseliyor henüz sunucu 1.5 günlük olmasına rağmen güzel insanlar var ... sistemler efssssanneee özellikle boss ve mob sistemleri.... mob xpleriyle kasılmak gerçekten mmorpg keyfi veriyor +güncel :))

xcazzeri28

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu Harika ilk 70 level olarak bunu belirtmek isterim :)) gerçekten emek sunucnun hakkını vermişsiniz zorluğu efsane sabah akşam oynadım mükemmel keyif aldım.Yetkililer cidden ilgililer sunucuyu geliştirmek için çabalayan kişiler her biri... Online yükseliyor henüz sunucu 1.5 günlük olmasına rağmen güzel insanlar var ... sistemler efssssanneee özellikle boss ve mob sistemleri.... mob xpleriyle kasılmak gerçekten mmorpg keyfi veriyor +güncel :))
teşekkürler... :)

Vaizerd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Help çalışmıyor dediğim için banladılar :D

xThoress

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Umarım Gelişir , Gerçekten çok sarıyor tavsiye ederim