No Lapis/1.7.2 Factions Server/Boss/Kapanmama Garantisi/%0Lag MercanCraft.nitrado.net

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahh Abi Lapis Yok Diye İlgi Çekmeye Çalışmışsınız Ama Hammadde Var Hani Buda Lapis Kadar Kötü
+ Bu Mapi Ve Yapıtları Her Yerde Görüyorum
Kendinize Ait Bir Map Yapmak Bu Kadarmı Zor ?

DarkStorm

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahh Abi Lapis Yok Diye İlgi Çekmeye Çalışmışsınız Ama Hammadde Var Hani Buda Lapis Kadar Kötü
+ Bu Mapi Ve Yapıtları Her Yerde Görüyorum
Kendinize Ait Bir Map Yapmak Bu Kadarmı Zor ?
Yorumun İçin Teşekkür Ederim. Hammadde Konusuna Değinmişin Factions Serverde Hammadde Ve Lapis Olmaz Bizde Biliyoruz Ama Klan Kaleleri Ve Arsalarda Daha İyi Yapıtlar yapılması İçin Koyduk. Zaten Toprak,Taş,Odun,Kum İçeriyor Bunlar Zaten Doğada Bulunuyor.

Map Konusu İse Tamamen Bize Aittir Factions Servere Böyle Map Yakışır Diye Düşündük

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumun İçin Teşekkür Ederim. Hammadde Konusuna Değinmişin Factions Serverde Hammadde Ve Lapis Olmaz Bizde Biliyoruz Ama Klan Kaleleri Ve Arsalarda Daha İyi Yapıtlar yapılması İçin Koyduk. Zaten Toprak,Taş,Odun,Kum İçeriyor Bunlar Zaten Doğada Bulunuyor.

Map Konusu İse Tamamen Bize Aittir Factions Servere Böyle Map Yakışır Diye Düşündük
Kendinizde Dediniz
Doğada Olan Şeyler Neden Hammaddeye Gerek Olsunki ?
Zaten Var Gidip Kassınlar |-(

-Edit
Bu Mapi Cidden birçok Kez Gördüm Ve Bazı Yapıtlar Gösteriş Amaçlı Yapılan Mapler'den Alınma

tayi62

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
tebrikler kardeşim lappisiz Server hemen geliyorum > Bonepunk <

Fatih51

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Anti Lapis Bir Server.
Beğendim Geliyorum TruhasTer :)