No Man's Sky Sistem Gereksinimleri

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
________________________________________________________________________________________________________________________________________
No Man's Sky Sistem Gereksinimleri
________________________________________________________________________________________________________________________________________

Hepinize merhaba değerli Gamer.com.tr üyeleri! Yepyeni bir sistem gereksinimleri konusuyla karşınızdayız! Bu konumuzda No Man's Sky oyumuzun sistem gereksinimlerinden bahsedeceğiz. Öncelikle kısaca No Man's Sky nedir ondan bahsedelim.
No Man's Sky 12 Ağustos 2016 tarihinde PC ve PS 4 platformları için, Hello Games tarafından geliştirilen bir aksiyon, macera oyunudur. Oyunun şuanda fiyatı Steam'de 150 TL. Uzay keşfi oyunu olan No Man's Sky gerçekten karışık bir oyun. Oyunu çözmeniz gerçekten zaman alacak. Peki oyunun sistem gereksinimleri nedir? Hemen oyunun sistem gereksinimleriyle sizleri baş başa bırakayım.

No Man's Sky Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i3 veya daha iyisi
Hafıza: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 480 veya daha iyisi
HDD: 10 GB gerekli alan

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Başarılı konu olmuş.

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sistem gereksinimleri zaten Steam'da yazıyorken birisi gelip neden buradan baksın ? Hadi orda görmedi diyelim , o zaman internetten bakar.Bence gereksiz bir konu olmuş.

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sistem gereksinimleri zaten steam'da yazıyorken birisi gelip neden buradan baksın ? Hadi orda görmedi diyelim , o zaman internetten bakar.Bence gereksiz bir konu olmuş.

Bi' akıllı sensin zaten. Google'da her oyunun sistem gereksinimleri aratılıyor. İstatistiklerine teker teker bakabilirsin. Boşuna zamanımızı harcayıp konu açmıyoruz. Belki sen steam platformu üzerinden bakıyorsun, ama senin gibi binlerce kişi sistem gereksinimlerini Google'da aratarak buluyor.

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bi' akıllı sensin zaten. Google'da her oyunun sistem gereksinimleri aratılıyor. İstatistiklerine teker teker bakabilirsin. Boşuna zamanımızı harcayıp konu açmıyoruz. Belki sen Steam platformu üzerinden bakıyorsun, ama senin gibi binlerce kişi sistem gereksinimlerini Google'da aratarak buluyor.
Ben Steam üzerinden bakıyorsam , 'benim gibi' binlerce kişininde steam'dan bakması gerekmiyor mu ?

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Belki sen Steam platformu üzerinden bakıyorsun, ama senin gibi binlerce kişi sistem gereksinimlerini Google'da aratarak buluyor.
2. cümlede binlerce kişinin benim gibi 'Google'dan aradığını söylemişsin fakat ilk cümlede benim 'Steam'dan aradığımı söylemişsin,yazdıklarını okuyor musun ?

Ayrıca
Boşuna zamanımızı harcayıp konu açmıyoruz.
demişsin.Fakat bence bu konuyu açmak abarttığın kadar sürecek bir şey değildir.Oyunun ismini yazdığın zaman konuda ki her bir bilgi çıkıyor.Fotoğrafı indirip koyması zor geldiyse orasını bilemem.

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2. cümlede binlerce kişinin benim gibi 'Google'dan aradığını söylemişsin fakat ilk cümlede benim 'Steam'dan aradığımı söylemişsin,yazdıklarını okuyor musun ?
.d Bence sen uyumalısın.
Sen Steam'den baktığını söylemişsin. Ben de diyorum ki binlerce kişi de Google'dan aratarak buluyor. Burada paylaşıyoruz ki Google'da başka siteler çıkmasın, Gamer.com.tr çıksın.

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.d Bence sen uyumalısın.
Sen Steam'den baktığını söylemişsin. Ben de diyorum ki binlerce kişi de Google'dan aratarak buluyor. Burada paylaşıyoruz ki Google'da başka siteler çıkmasın, Gamer.com.tr çıksın.
Sana bir şey anlatamayacağımı anladım ve seninle tartışmaktan vazgeçtim.İyi günler.