Nobel Forum Ödülleri | 2014 | Birinci Geleneksel !

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ne abarttınız abi ya alt tarafı basit bir oylama . Sanki burda seçilince bir şey kazanacaksınız anlamıyorum ki . Arkadaşın fikri çok güzel , orda seçtiği insanlara işlerini doğru yaptıklarını göstermek adına böyle bir konu açmış belli ki . İnsanları motive etmeye çalışıyor .
+
Basit bir konu cidden böyle basit bir konu için tartışacaksanız zaten seçilmemeniz doğal
Tartışma sebebi çoğu eski kişinin hatırlanmaması bu tepkiler okadarda anormal değil

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Seçilmememle alakalı bir durum yok. Sadece hakeden kişilerin oylamaya alınmamasına tepkim var. Evet, öylesine açılmış bir konu olabilir, evet insanları motive etme amaçlı açılmış olabilir ama oylamaya alınmayan birçok kişinin de hevesini kırmış oluyor. Böyle kapsamlı bir konu açılacaksa biraz daha düşünüp açılmalı.
Bu kadar basit bir olaydan hevesi kırılıyorsa iyi günler.

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece kendi tanıdığın adamları koyacaksan bu işe hiç girme ayrıca oyuncu kızlar için de bölüm açılmalı onlar da insan.
Bütün forum geneli bu yarışmaya koyulmalı.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Sadece kendi tanıdığın adamları koyacaksan bu işe hiç girme ayrıca oyuncu kızlar için de bölüm açılmalı onlar da insan.
Bütün forum geneli bu yarışmaya koyulmalı.
Neden kızlar için bölüm açılsın ki? Hepimiz bir sayılıyoruz burada. Erkekler bölümü de yok sonuçta.

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden kızlar için bölüm açılsın ki? Hepimiz bir sayılıyoruz burada. Erkekler bölümü de yok sonuçta.
Best Gamer Girlz in the Forum*
Böyle bir şeyden bahsediyorum ben ve bu listede hiçbir kız arkadaşımızı görmüyorum.Biliyorsunuz gamer kızlar çok az olduğu için onlar için de bölüm açılmalı gerekirse diğer dallara da kız koyulmalı.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Best Gamer Girlz in the Forum*
Böyle bir şeyden bahsediyorum ben ve bu listede hiçbir kız arkadaşımızı görmüyorum.Biliyorsunuz gamer kızlar çok az olduğu için onlar için de bölüm açılmalı gerekirse diğer dallara da kız koyulmalı.
Bence saçma olur böyle bir şey. Hepimiz insanız ve kızlar ve erkekler eşit sayılıyorsa eğer, onlar oyun oynamayı tercih etmediyse onlara ayrı bir bölüm açılmamalı. O zaman "Kızlar ve erkekler için ayrı milli piyango çekilişi yapılsın çünkü erkekler daha az bilet alır" mantığına çıkıyor iş. Onlar oyun oynamamayı tercih etmiş sonuçta. Onları oynamamaya zorlayan biri yok.