NoCheatPlus Plugini Sorun!

McServerNew

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Benim 1.12.2 Sunucum Var NoChestPlus Plugini Kullanıyorum Oyuncular Kanat Ile Uçarken Fly Hatası Alıyor Oyuncuyu Oyundan Atıyor.Bu Sorunu Nasıl Çözebiliriz Ayarlarından Tam Bilmedim Için Yardımcı Olurmusunuz!
Ben Tahminen Burda Bir Ayarı Değiştiricez Herhalde!

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    39.5 KB · Görüntüleme: 438
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    39.5 KB · Görüntüleme: 268

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
NoCheatPlus eklentisinin sürümü nedir?

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
NoCheatPlus eklentisi en yüksek sürüm olarak 1.11 görünüyor.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
buradan en son sürümü indirip test etmeyi deneyiniz veya buradan son build sürümünü indirebilirsiniz.
İkisini test etmeyi deneyiniz.

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum ilk olarak fly hatasi veriyor ise birçok sebebi olabilir, Essentials, Ya da no cheat plus plugini herhangi bir çakışma yaşatabiliyor olabilir, Kaynak kodlarina bi Bakarsan çakışma yaraticak plugini kullaniyormusun test etmelisin.

iyi Forumlar.. :)

McServerNew

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum ilk olarak fly hatasi veriyor ise birçok sebebi olabilir, Essentials, Ya da no cheat plus plugini herhangi bir çakışma yaşatabiliyor olabilir, Kaynak kodlarina bi Bakarsan çakışma yaraticak plugini kullaniyormusun test etmelisin.

Essentialsla Çakışma Yapmıyor.Fly Hatası Veriyor Oplara Oyun Içi Mesaj Veriyorya Sonra NoCheatPlus Plugini Kickliyor.Fly Ayarı Sprun Yani Fly Hassasiyetini Çoğaltmak Lazım.Pluginsel in Attı Siteden Son Sürümleri Indirdim Denicem.Her Halde Çözülücek Gibi

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Essentialsla Çakışma Yapmıyor.Fly Hatası Veriyor Oplara Oyun Içi Mesaj Veriyorya Sonra NoCheatPlus Plugini Kickliyor.Fly Ayarı Sprun Yani Fly Hassasiyetini Çoğaltmak Lazım.Pluginsel in Attı Siteden Son Sürümleri Indirdim Denicem.Her Halde Çözülücek Gibi
Tamamdir Sorunun çözülürse, haber verirsen bu sorunla ilerde Yada Yakinda karsilasacak Arkadaslara Umut vermis olursun.

DersimAFh

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
nocheat plus yerine gwen pluginini kullanmanı tavsiye ederim :)
hem ban animasyonu var hemde daha iyi koruyor.

DersimAFh

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
gwenin herhangi bir bugu yok ama açık var.
mesela difficulty 0dayken gardianlar doğamıyor oyüzden animasyonda olmuyor bide clear lagg plugini gardianları siliyor gerçi onu configden ayarlarsınız ama bence gwen en iyisi eğer o olmazsa aac veya PAC (phoenix anti cheat) tavsiye ederim .

McServerNew

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gwenin herhangi bir bugu yok ama açık var.
mesela difficulty 0dayken gardianlar doğamıyor oyüzden animasyonda olmuyor bide clear lagg plugini gardianları siliyor gerçi onu configden ayarlarsınız ama bence gwen en iyisi eğer o olmazsa aac veya PAC (phoenix anti cheat) tavsiye ederim .
Teşekkürler.Gwen 1.12.2 De Çalışmadı! Pac acc Denerim Ama En Iyi NocheatPlus Bende Pek Hile Engellemesede Sunuyu Her Yönden Koruyor.Chat Spam omut Açığı V.s

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler.Gwen 1.12.2 De Çalışmadı! Pac acc Denerim Ama En Iyi NocheatPlus Bende Pek Hile Engellemesede Sunuyu Her Yönden Koruyor.Chat Spam omut Açığı V.s
GWEN ücretsiz sürümünde artık güncelleme yapmıyor. Daha çok ücretli sürümünde güncelleme yapıyor; https://www.spigotmc.org/resources/guardian-anti-cheat-1-8-1-12-2.47034/
Ücretsiz sürümü ise 1.12 ile uyumlu göstermiyor. Size attığım NoCheatPlus son sürümünü indirmeyi denediniz mi?

McServerNew

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
buradan en son sürümü indirip test etmeyi deneyiniz veya buradan son build sürümünü indirebilirsiniz.
İkisini test etmeyi deneyiniz.
Sorunu Çözdüm!!! Deneme Yanılma Yaparak! Configden-Elytra Satırından Yani Yukarıdaki Resimde Attım Kısımda maxhieght Var Onu 0 Yapinca Etrafa Takılmalar Düzeliyor.!!! Bunu Düzeltmeleri Lazım Kanat Olan Sunucularda Oyuncuları Atar! Benim Sunucumda Olduğu Gibi! Son Sürümü Denedim Aynı Sıkıntı Var.MaxHeight 0 Yapınca Düzeliyor Kanatla Uçma!

Son düzenleme: