Nolur Yardım[Texture]

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle buraya koyduğum için özür diliyorum texture pack yeri yok o yüzden buraya koyayim bari dedim arkadaşlar modloader yüklüorum x ray yüklüorum tex yüklüorum ateş çıkıyo mcpatcherletiyorum siyah ekran yapıyor oda ne yapcaam mcpatchersiz?

Jackz06

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş bana göre senin ram yada ekran kartı düşük yada problemli Benim bildiğim siyah ekran 2 şekilde çıkar mod yüklendikten sonra minecraft.jardaki meta-inf silinmemiştir bi diğeride pc nin ram i yada ekran katı düşüktür :)

Mcpatcher oyuna eklenen texture packi düzeltir mesela ateş çıkıyor diyorsunya onu düzeltir benim bildiklerim şu an bu kadar :)

X-ray yüklemişsin belki pc kaldırmayabilir onu kaldırıp tekrar dene

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya ama ne modu yüklersem oluyo yani modla mcpatcher çalışmıyor bilmiyorum xrayla mcpatcher denedim olmadı(meta ınf siliyorum tekrar kontrol ediyorum yani orda deil srun) herobrineyle denedim olmadı assasin de denedim olmadı

Jackz06

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya ama ne modu yüklersem oluyo yani modla mcpatcher çalışmıyor bilmiyorum xrayla mcpatcher denedim olmadı(meta ınf siliyorum tekrar kontrol ediyorum yani orda deil srun) herobrineyle denedim olmadı assasin de denedim olmadı

Kardeş ram yada ekran kartı yetmezliği olabilir mesela senin bilgisayarın texture packi en fazla 64x64 kaldırıyordur ama ona 256x256 denemişsin yada bilgisayarın modları kaldırmıyor olabilir ...

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
32x32 kaldırıyo 32x32 yüklüyorum ramım 2 yazıo 2.00 ekran kartı Intel(R)

Jackz06

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
32x32 kaldırıyo 32x32 yüklüyorum ramım 2 yazıo 2.00 ekran kartı Intel(R)

Eğer bir program aracı ile yüklemedin ya modları bildiğim kadarı ile modloader ve modloadermp felan gerekli yere atılınca bazen tam olarak atılmadığı oluyor onları bir kontrol et şu anlık önerim bu ...

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
META-INF dosyasını silersen açılır.O dosyayı silmessen hep siyah ekran kalır.

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak şimdi ya modu yanlış kurmuşsundur ya da Meta-Inf dosyasını silmemişsindir.Eğer ben doğru kurdum diyorsan, önce MCPatcher kullan sonra mod ya da texture pack yükle.

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak şimdi ya modu yanlış kurmuşsundur ya da Meta-Inf dosyasını silmemişsindir.Eğer ben doğru kurdum diyorsan, önce MCPatcher kullan sonra mod ya da texture pack yükle.

Saol senin dediğini yapınca oldu önce mdo yükleyip sona mcpatcher yapıodum senin dediğinden yaptımö düzeldi saol