Nolursunuz yardım edin

osmankucuk12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR SERVER KURUCAM HAMACHİSİZ AMA KURAMIYORUM BUKKİTTEN İNDİRİYORUM ORDAN JAVA SÜRÜMÜM 7 DE AMA OLMUYO 6 YA İNDİRİP DENEDİM GENE OLMADI NEDEN KURAMIYORUM CRAFTBUKKİTTEN İNDİRDĞİM ŞEYİ Bİ KLASÖRE ATIYORUM KODU ALIYORM YAPIŞTIRIYORUM AMA YANLŞ KODUMU ALICAM HANGİSİNİ ALICAM BANA Bİ YARDIMCI OLUN NOLURSUNUZ YA :S MADDI DURUMDAN KÖTÜYÜZ SERVER ACIP SATIŞ YAPICAM NOLURSUUNUZ YA...! :( :( :( :( :( :( :(

osmankucuk12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
5 görüntülenme 0 cevap insanlık hala yaşıyor teşekkürler

xWiggle

Kömür Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Server kurulumları ile ilgili onlarca konu&video mevcut, araştırarak bulabilirsin çözümünü,

Yinede sorununu tam olarak söylersen yardımcı olabilirim. Yazdıklarından Server'i kuramadığından başka bir şey anlamadım ne yazık ki..

Edit: Ard arda mesaj yaparak spam yapmayınız.

osmankucuk12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya evet kuramadım nasıl kurucam bütün videolardakıni yaptım

xWiggle

Kömür Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Tam olarak kuramadığınız nedir?
Server'ı mı başlatamıyorsunuz, kullandığınız komutu gönderir misiniz? Bat dosyasındakini.

osmankucuk12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
buyur bu @ECHO OFF
SET BINDIR=%-dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit
PAUSE

xWiggle

Kömür Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Önce craftbukkit'e tıklayarak server dosyalarını oluşturmasını sağla, ardından tekrar dene.

xWiggle

Kömür Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Jar dosyasına tıkladığında server dosyalarının oluşması gerek, eğer oluşmuyorsa tekrar indir jar dosyasını.

osmankucuk12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bak şimdi wigle ben jar dosyasını indirdim tamamm 10 15 kere farklı farklı yerlerden indridim bunun 5 i bukkitten indirdim bunların 15ide açınca siyah bir şey geliyo hemen gidiyo 1 2 dakika bekliyorum ama tık yok oluşan bir şey yok

xWiggle

Kömür Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Birdaha spam yaparsan uyarı alacaksın benden,

Jar dosyasına tıkladığında dosyaları oluşturması gerek,
Başka bir yerden indirip tekrar dene.

osmankucuk12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ARKDAŞLAR BEN HERŞEYİ İNDİRİYORUM TAMAM GÜEZL HOŞ AMA İNDİRDİĞİMDE BAT DOSYASINI OLUŞTURUYORUM İÇİNE ŞU KODU ATIYORUM javam 7 ve sistemim 32 bit java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true
PAUSE kullandığım kodda bu craftbukkit ile aynı bir dosyaya yerleştiyiorum ikisini içleri boş başlata tıklıyorum Error occurred during initialization of UM Could not reserve enough space for object heap böyle diyor evet craftbukkit yaptım jarın ismini oyle yazmayın yazdım onu craftbukkit olarak yazdm ama gene aynı bu yazı çıkıyor şimdiden teşşşekürlerrrr