NoMercyMc Burada Acıma Yok!

NightmarEPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
NoMercy Minecraft Sunucusunu Uzun Bir Süredir Oynamaktayım ve Kesinlikle Şikayetim Olmadı Sunucu Öncelikle Saygı İçeriyorki Bir Sunucuda En Önemli Şey Budur Sunucuda Çok Çeşitli Mini Oyunlar Bulunması Sıkılma İhtimalinide Azaltıyor ve [Tarzan] [Savaşçı] Tagları Rekabete Yol Açıyor
Aynı Zamanda NanoTime Sistemi Kesinlikle Sunucuyu Ayakta Tutan Etkenlerden Birisi Bana Kalırsa
NanoTime Sistemi İnsanlara Bir Amaç Vermekde ve Bİlge Üye Olduktan Sonra Tarzan/Savaşçı Gladyatör Ve Benzeri Taglara Ulaşma Çabası Göstermekte Üyeler
Sunucuda 2 Adet Hub Portalının Boş Olması Yeni EKlentilerin Gelebileceği Düşüncesini İnsanların Aklına Katıyor
ve Factions Bölümünde /warp orman'ın Yeni Yapımı Tüm Minecraft Sunucularından Daha Farklı Olduğundan İlgi Çekiciliği Büyük Oranda Artmaktadır
Sunucunuzu Uzun Bir Süredir Oynamaktayım ve Şuana Kadar Kesinlikle Hayal Kırıklığına Uğramadım
Sunucuya Katılmayı Düşünen/Düşünmeyen Herkeze Bu Sunucuyu Öneriyorum
Sunucunuzda AykutSonmezz Nicki İle Oynamaktayım Kesinlikle Mükemmel
Tüm Oyuncuların Gelmesini Rica Ediyorum
Saygılarım İle
Kadir Şahin Beyaz

Bence bu eski ve büyük efsane daha şaheser bir konuyu hak ediyor Nomercy her zaman benim için farklı ama konu düzenini hiç beğenmedim , bir efsanenin tanıtımı böyle olamaz dostum uğraşmışsın ama Bana göre bu sunucu tanıtmaya çalıştığın gibi bir şey değil daha farklı daha unutulmaz bir Güzellik bence hiç uğraşmasaydın. Keşke daha büyük bilgili kişiler bu reklamı yapsaydı diye düşünüyorum. Beğenmedim.
Öncelikle Sunucuya Katılmayı Düşünen Kişi Bu Bilgiler İle Katılır Çünkü Konuda Sunucu Hakkında Mükemmel Ayrıntılar Yer Arıyor Konu Düzenine Göre Sunucuya Bakıp Bakılmamak Gerçekten Saçma Bir Olay

CARNES27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
NoMercy Minecraft Sunucusunu Uzun Bir Süredir Oynamaktayım ve Kesinlikle Şikayetim Olmadı Sunucu Öncelikle Saygı İçeriyorki Bir Sunucuda En Önemli Şey Budur Sunucuda Çok Çeşitli Mini Oyunlar Bulunması Sıkılma İhtimalinide Azaltıyor ve [Tarzan] [Savaşçı] Tagları Rekabete Yol Açıyor
Aynı Zamanda NanoTime Sistemi Kesinlikle Sunucuyu Ayakta Tutan Etkenlerden Birisi Bana Kalırsa
NanoTime Sistemi İnsanlara Bir Amaç Vermekde ve Bİlge Üye Olduktan Sonra Tarzan/Savaşçı Gladyatör Ve Benzeri Taglara Ulaşma Çabası Göstermekte Üyeler
Sunucuda 2 Adet Hub Portalının Boş Olması Yeni EKlentilerin Gelebileceği Düşüncesini İnsanların Aklına Katıyor
ve Factions Bölümünde /warp orman'ın Yeni Yapımı Tüm Minecraft Sunucularından Daha Farklı Olduğundan İlgi Çekiciliği Büyük Oranda Artmaktadır
Sunucunuzu Uzun Bir Süredir Oynamaktayım ve Şuana Kadar Kesinlikle Hayal Kırıklığına Uğramadım
Saygılarım İle
Kadir Şahin Beyaz

Öncelikle Sunucuya Katılmayı Düşünen Kişi Bu Bilgiler İle Katılır Çünkü Konuda Sunucu Hakkında Mükemmel Ayrıntılar Yer Arıyor Konu Düzenine Göre Sunucuya Bakıp Bakılmamak Gerçekten Saçma Bir Olay
Teşekkür ederim Kadir Eline Sağlık :)

RisusTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saygılarım İle
Kadir Şahin Beyaz

Bu benim fikrim Bana göre konunun daha iyi olması gerekiyor herkesin düşüncesine saygı duymak zorundasın saçma diyip zıt çıkmana gerek yok

tugraofset741

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam Normal Pvp Açın Bence Ve Artıdan Müthiş Bi Hack Koruması Getirin Yada Yaçın Java Deveolper sin sonuçta

tugraofset741

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
SAdece pvp açasanız on numara olur skypvp kit vp deil normal pvp

CyberIlhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzda çok önceden oynamıştım, umarım oyuncu düşmesi yüzünden reklam yapmamışsınızdır. Gerçekten köklü bir sunucusunuz, başarılarınızın devamını dilerim.

CARNES27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzda çok önceden oynamıştım, umarım oyuncu düşmesi yüzünden reklam yapmamışsınızdır. Gerçekten köklü bir sunucusunuz, başarılarınızın devamını dilerim.
Yorum Yaptıgınız İçin Teşekkür Ederim. Oyuncu Kaybı Degil Daha Çok Oyuncu Kazanmak Amacıyla Açılan bir reklamdır.

Y

Yakup_67

Ziyaretçi
Hocam Normal Pvp Açın Bence Ve Artıdan Müthiş Bi Hack Koruması Getirin Yada Yaçın Java Deveolper sin sonuçta
Yakında Huba kitpvp gelebilir ama serverin sadece pvp olacağını sanmıyorum.

Carnes konuyu güncellede herkes yeni ormanın güzelliğini görsün.

En iyi cevaplar
0
Serveri Önermem Nedeni Yüksek Olan Yüce Yeni Başlayanlara Saygı Yok Lobi De Arayarak Buluyorsunuz Bu Canınızı Sıkar Hack Koruması Yok Ekleyeceğim Daha Da

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba @CARNES27 , sunucunuz bence çok güzel. Skype'nızı verebilirmisiniz? Sizle özel bir şey konuşacağız.

CARNES27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
teşekkür ederim skype; baran(CARNES27)

Serveri Önermem Nedeni Yüksek Olan Yüce Yeni Başlayanlara Saygı Yok Lobi De Arayarak Buluyorsunuz Bu Canınızı Sıkar Hack Koruması Yok Ekleyeceğim Daha Da
Hangi Sunucuda Tam tamına Hack koruması var Yeni başlayan oyunculara rehberlerimiz yardımcı oluyor Lobimiz'de Portallar var Yakında Pusula gelecek.