NonyCraft [1.8.X] Survival Server - Sunucu Satılıktır devredilecek >>[play.nonycraft.com]<<

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
• Sunucunuz Başarılı Başarılarınızın Devamını Diliyorum... :) İYİ KONULAR İYİ FORUMLAR :)

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yarın saat 16:40" da etkinliklerimiz başlıyor.

güncel.

Merhaba NonyCraft Ailesi 05.03.2016 tarihinde nonycraft yepyeni kadrosuyla yeniden etkinleşiyor yepyeni güncellemelerle yeniden kadromuz silerle ... iyi oyunlar iyi forumlar..

yarın yepyeni etkinlikler sizi bekliyor..

güncel.

Merhaba uzun bir süredir serverimiz göz ardı ediliyor farkındayız bu yüzden 1 ay içinde toparlanıyoruz yep yeni eklentiler yeni kadro ve hungergames serverimiz eklenecek ayrıca skyblock düzenlenecektir iyi oyunlar iyi forumlar dileriz.. NonyCraft Ekibi @2015-2016

daha güncel ve hızlı bilgi almak için facebook sayfamızdan bizi takip edin www.fb.com/nonycraft

güncel

yeni kadro katılmak isteyen arkadaşlar bana skype üzerinden ulaşsınlar +16 yaşındakiler rehber reklamci twicht youtuber olabilirler 18 ila 20 yaş arasındaki tecrübeli arkadaşlar ise mimar moderator admin yetkili alımlarına başvurabilir sadece yaş deyil tecrübeli olmanız lazım ve bize kendinizi kanıtlamanız lazım.

Skype adresim : create5626891

alımlar başladı başvurmak için skype üzerinden bana ulaşmalısınız.

Skype adresim :
create5626891

Son düzenleme:

volume94

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
yarın saat 16:40" da etkinliklerimiz başlıyor.

güncel.

Merhaba NonyCraft Ailesi 05.03.2016 tarihinde nonycraft yepyeni kadrosuyla yeniden etkinleşiyor yepyeni güncellemelerle yeniden kadromuz silerle ... iyi oyunlar iyi forumlar..

yarın yepyeni etkinlikler sizi bekliyor..

güncel.

Merhaba uzun bir süredir serverimiz göz ardı ediliyor farkındayız bu yüzden 1 ay içinde toparlanıyoruz yep yeni eklentiler yeni kadro ve hungergames serverimiz eklenecek ayrıca skyblock düzenlenecektir iyi oyunlar iyi forumlar dileriz.. NonyCraft Ekibi @2015-2016

daha güncel ve hızlı bilgi almak için facebook sayfamızdan bizi takip edin www.fb.com/nonycraft

güncel

yeni kadro katılmak isteyen arkadaşlar bana skype üzerinden ulaşsınlar +16 yaşındakiler rehber reklamci twicht youtuber olabilirler 18 ila 20 yaş arasındaki tecrübeli arkadaşlar ise mimar moderator admin yetkili alımlarına başvurabilir sadece yaş deyil tecrübeli olmanız lazım ve bize kendinizi kanıtlamanız lazım.

Skype adresim : create5626891

alımlar başladı başvurmak için skype üzerinden bana ulaşmalısınız.

Skype adresim :
create5626891
cevaba bak :) yazdığını anlayabilen var mı? Bana seviyesiz demeden önce türkçeni düzeltki eşit olabilelim :) Saygısızlık söz konusuda değıl. Ben görüsümü bildiriyorum. Sen benim giden emeklerimin hesabını veremezsin. Emeğıme karsı saygısızlık yaparak en büyük performansı sen gösterdin zaten.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yan hesap açıp konumuzu baltalamaya çalışıyorsun ve serveri kötülemeye çalışıyorsun bu arada serverimiz son 25 gündür bakımsız ve bütün yetkililer atıldığı için uzun süre boşta kaldığı için gelip burada böle yorumlarla konumuzu kirletmeye hakkınız yok ve bu arada serverde emek hırsızlığı olmamıştır ayrıca serverimize habire geri alınıyor diyorsunuz biz açıldığımızdan beri 1 kere geri alındık oda 10 günümüzde saldırı olduğunda şu an 5 ay tamamladık ve hala ayaktayız hiç kimseye ihanet veya haksız banlamadık ve siz gelip hem bana hem serveri kötülüyerek ve bana hakaret ederek kendi kişiliğinizi ortaya koydunuz lütfen serverimizi beyenmiyorsanız oynamayın serveri beyenmediğiniz diye kötü ve hakaret içerikli yorumlar yapıçağınıza eksiklerimizi bize ulaşarak veya derdinizi anlatarak çözebilirdiniz böle yorumlara kötüleyerek bizim adımızı kötülemeye çalışmak zaten büyük bir saygısızlıktır . iyi günler iyi forumlar NonyCraft Ekibi

AliCanMcx

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
  • İsim: Alican
  • Aktif olarak seçeceğiniz bölüm: Rehber
  • Tecrübeleriniz: Önceden çok kez Rehberlik yaptım
  • Günlük online süresiniz: Hafta içi 2-3 Hafta sonu:4-5 saat
  • Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Kardeşim gibi

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  • İsim: Alican
  • Aktif olarak seçeceğiniz bölüm: Rehber
  • Tecrübeleriniz: Önceden çok kez Rehberlik yaptım
  • Günlük online süresiniz: Hafta içi 2-3 Hafta sonu:4-5 saat
  • Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Kardeşim gibi
skype adresimden benle iletişime geçin .

yeni yetkililer alınmaya başladı.

DeadPools

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • İsim: Serdar
  • Aktif olarak seçeceğiniz bölüm: Rehber Mod
  • Tecrübeleriniz: 1 yıllık tecrübe
  • Günlük online süresiniz: 5 6 saat
  • Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: sorularına dogru yanıt veririm iyi davranıslar sergilerim
  • Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):
  • Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güncel ......

alımlar devam ediyor.

güncel

sunucumuz satılıktır.