NonyCraft Yeniden Geliyor.. EKIP KURUYORUZ. +16 YAS EN AZ 2 YIL tecrubeli adaylar

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, Ben NonyCraft Kurucusu Size hizlica başvuru için bilgi vereyim.

yaşınız en az 16 olmak üzere 16-24 yaş aralığında hem oyun hem iş olarak görebilcek arkadaşlar arıyoruz.

Sunucumuz Yeni açılmaya başladı pluginler kodlaniyor şu an 4 adet rehber 2 adet asistan 2 mod 1 builder ihtiyaçımız var tecrübeli oldugunuz alanı yorum olarak yazıp ve tecrubenizi ve yasınızı doğru yazmanız lazım referans istenilecektir görüşmelerimiz discord üzerinden yapılmakta bizzat benim tarafımdan onaylancaktır başvuru yapmak için ADINIZ SOYADINIZ YAŞINIZ DISCORD KULLANICI ADINIZ TERUBENIZ ALANINIZ yazarak yorum bırakın eyer uygun gorulurseniz discord hesabinizi NONYCRAFT isminde biri eklicektir.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Keşk planlarını daha ayrıntılı olarak verseydin.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keşk planlarını daha ayrıntılı olarak verseydin.
İlk Olarak Survival bir sunucu olucak şu an pluginler bitmediği için net bir şey söleyemiyorum 1-2 hafta icinde detaylı alım formu olucak zaten şu an ben önceden başvuru almak için açtım konuyu

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
İlk Olarak Survival bir sunucu olucak şu an pluginler bitmediği için net bir şey söleyemiyorum 1-2 hafta icinde detaylı alım formu olucak zaten şu an ben önceden başvuru almak için açtım konuyu
Tamam kusura bakma